Imperio de la Mentira

Całkowita wolności, pod każdym względem.


Forum RPG o wszystkim co nam się tylko zamarzy.
 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 The Blue and the Gold

Go down 
AutorWiadomość
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed

Liczba postów : 798
Points : 3691
Join date : 19/04/2012
Age : 30

The Blue and the Gold Empty
PisanieTemat: The Blue and the Gold   The Blue and the Gold Icon_minitimePon Cze 27, 2016 7:32 am

The Blue and the Gold
The new and the old

Piosenka tytułowa "Blue and Gold"

Rozdział III : Ghaster Saga

W poprzednich odcinkach potwory próbują sobie ułożyć życie między ludźmi po tym jak grupa potworów w raz z jednym bardzo zdeterminowanym dzieckiem imieniem Rin zdołała zniszczyć barierę która więziła je pod ziemią.
-Kilka odcinków poświęconych było Perremu lisowatemu stworzeniu, słudze Black Opala. Dowiadujemy się w nich o przeszłości lisa oraz jego relacji z Opalem.
-Kilka odcinków było poświęconych temu że opal znalazł Rimę, okaleczone dziecko bez duszy które wykorzystywał Ayrel. opal adoptuje dziewczynkę i wychowuje ją jak normalne dziecko ku przerażeniu większości potworów które znają małą jako bezwzględnego mordercę.
-Kilka odcinków poświęconych jest Nevie, psychopatycznemu robotowi który z jakiegoś nie znanego powodu ma obsesję na punkcie Black opala. Wręcz szaleje za nim.
-Kilka odcinków poświęconych jest Reverowi który jest wredną szują. Nie dba o nikogo ani o nic. Zranił i wykorzystał nawet Nevę która była w nim zakochana. Po czym zniknął.

Tori i Astaroth - Królowa i król potworów.
Black Opal - robot o wielkim sercu stworzonym z kryształu. Dopóki jego serce nie zostanie zniszczone można go odbudować. Jednak w chwili obecnej jego serce jest złamane przez Aquamarine, jego przyjaciółkę z młodości.
Aquamarine - najbliższa przyjaciółka opala. Niezwykle piękna rybo podobna istota (mermeidka).
Spike (Spidey) - Potwór którego ciało stanowią chmary żywych pająków. Zwykle wyluzowany i stara się niczym nie przejmować. Stracił duszę poświęcając ją dla Rin.
Falco (dawniej Pharaoh) - Wygląda jak anthro orłosęp. Jest przekonany że Spike jest jego bratem. Co jest jawnym kłamstwem.
Rin - Ludzkie dziecko które wyrwało potwory z podziemnego więzienia. Bohaterka potworów.
Rima - kiedyś była ludzkim dzieckiem które jednak wpadło do podziemi i skręciło kark umierając na miejscu. Na jej zwłokach wyrosły złote kwiaty które zamortyzowały upadek kolejnego dziecka które tam wpadło, Rin. Determinacja Rin połączona z wolą życia dziecka sprawiły że Rima ożyła. Jednakże jako bezduszna pusta istota którą z premedytacją wykorzystywał Doktor Ayrel.
Ayrel - Doktor który pracował nad zniszczeniem bariery która więziła potwory, jednakże w swych badaniach nad mrokiem jedną z najpotężniejszych sił zatracił się w niej. Został pochłonięty przez ciemność. W chwili obecnej uznaje się go za martwego, bohaterowie zniszczyli mrok którym władał a on sam rozpłynął się. Twórca Black Opala.
Neva - Psychopatyczny robot z obsesją na punkcie Opala. Łatwo ją wytrącić z równowagi, a jedynym sposobem na to żeby dała ci spokój jest bycie dla niej miłym.
Rever - szkielet, wredny typ. Na nikim ani na niczym mu nie zależy.
Perry - wygląda jak wyliniała wiecznie zmęczona, i zabiedzona mieszanka lisa z kotem. Tchórz i krętacz jakich mało. Sługa opala. Mimo iż jego szef często na niego krzyczy to zależy mu na nim.
Veil - Młoda pani naukowiec, Topielica. Ma długie proste czarne włosy które zakrywają jedno oko. Jest szczupła niczym szkielet i wiecznie wygląda na przestraszoną lub też zmęczoną. Jednak kiedy kogoś lepiej pozna trudno ją powstrzymać od gadania. Potrafi zajmować się 10 rzeczami na raz i jest nad aktywna, ale tylko pod warunkiem że nic jej nie przestraszy i że dobrze się czuje w czyimś towarzystwie. Nie lubi nowych osób, jest nie ufna i strachliwa, ale dla tych których lubi ma zupełnie inna twarz rozgadanej i energicznej nastolatki. Kocha słodycze.

Odcinek 1 : To moje życie
Tego dnia gdy Black opal wracał jak zwykle z pracy przy nowym programie rozrywkowym gdy okazało się że jego strażnik nie chce go wpuścić do jego własnej rezydencji, i zachowuje się jak by go wcale nie pamiętał. Opal zdenerwowany ruszył do swoich przyjaciół, Tori i jej rodziny. Jednakże tam także stwierdzili że go nie znają. Było już późno więc robot nie wiedząc co ma ze sobą zrobić usiadł pod płotem swojego domu i zaczął płakać z własnej bezsilności. Akurat wtedy Perry wymknął się z domu na papierosa, bo Opal nie pozwalał mu palić w domu. Stwierdził że dobrze rozumie nieznajomego, bo kiedyś też był już na dnie ale jego szef zobaczył w nim coś czego on sam do dziś nie potrafi dostrzec. Coś co warto było ocalić. Dał mu pracę i cel życia. Dlatego postanowił pomóc nieznajomemu, nie wiedząc nawet że rozmawia ze swoim szefem. Zabrał go na tyły posiadłości i pozwolił mu tam się tam przespać. Niechcący nawet powiedział do niego "szefie", jednak szybko się poprawił i uznał to za głupie przejęzyczenie. Jednakże dla opala był to znak że wciąż może odzyskać swoje życie.

Odcinek 2 : Ktoś jadł z mojej miseczki

Black był zdeterminowany żeby dowiedzieć się co tu się dzieje i odzyskać swoje życie. Perry stwierdził że jego szef wrócił i musi zrobić śniadanie jemu i Rimie więc zostawił opala samego. Jednakże ten wymknął się z jego pokoju i ruszył zobaczyć kto zajął jego miejsce. w jadalni przy jego stole razem z Rima zastał jakiegoś chłopaczka na oko 17 letnie wyjątkowo pięknego. opal nie wytrzymał i zaczął krzyczeć co on sobie wyobraża. Że to jego życie, jego córka i jego dom. Jednakże został szybko wyrzucony przez ochroniarzy na bruk. Jednakże gdy go wyrzucali Perry próbował ich powstrzymać krzycząc do niego "szefie" czyli tak jak zwykł go nazywać. Jednakże został skarcony przez swojego "nowego" szefa.

Odcinek 3 : Maestro
Opal ponownie trafił na ulicę. Gdy został wyrzucony praktycznie wylądował pod nogami niewidomego jegomościa w garniturze w starym stylu z żabotem pod szyją oraz laseczką. Mężczyzna stwierdził że szuka swojego podopiecznego i opisał dokładnie młodzieńca który ukradł życie opala. Gentleman nazywał się Mastero i z tego co dowiedział się Black przybył z innego wymiaru za swoim podopiecznym Puppetem który ukradł mu Kryształ Czasu za pomocą którego może dowolnie zmieniać rzeczywistość. Zatem obaj udali się żeby przekonać Puppeta do oddania życia Opalowi. Mastero stwierdził że jego zabawa nie potrwa długo bo rzeczywistość będzie próbowała wrócić do naturalnego stanu. więc niedługo wszyscy sobie przypomną że to Opal powinien mieszkać w tym domu itd. Póki opal żyje rzeczywistość będzie walczyć z kryształem aby wrócić na prawidłowy tor. Puppet zatem stwierdził że jeśli wyeliminuje Blacka to będzie mógł tu zostać na stałe bo tamci sobie nie przypomną go. Zatem doszło do walki. Jednakże gdy Puppet mimo próśb Mastero miał już zniszczyć Opala w tym momencie w jego obronie stanął Perry i Rima. Twierdząc że jego szef nigdy by nie zabił nikogo z zimną krwią. Puppet wtedy zrozumiał że od samego początku był skazany na porażkę.

Odcinek 4 : Resztki umysłu

W końcu Puppet potulnie zgodził się oddać życie Opalowi. Jego mistrz bardzo przepraszał za te wszystkie problemy. W końcu jednak zaczął wypytywać o Ayrela, co zaniepokoiło Blacka. Jak się okazało prawdziwym powodem pojawienia się tutaj Mastero oraz jego sługi było poszukiwanie Ayrela. Bohaterowie byli przekonani że udało im się zniszczyć tego szaleńca, jednakże jak się okazuje według Mastero on wciąż żyje, aczkolwiek jego położenie jest nie jasne. Opal w końcu dobija targu z Mastero że pomoże mu znaleźć Ayrela pod warunkiem że ten go stąd zabierze i uwięzi w swoim kieszonkowym wymiarze z którego pochodzi. Black wskazał miejsce w którym Ayrel został zniszczony, czy też w którym mrok stanowiący jego ciało został rozproszony. Dzięki mocy Mastero udało się zebrać to co zostało ze świadomości doktora i nadać temu formę. Faktycznie Ayrel wrócił pomiędzy żywych.

Odcinek 5 : Ayrel i jemu podobni
Mastero zakuł Ayrela w kajdany i mieli już odejść na zawsze jednak stwierdził że przynajmniej Opal powinien wiedzieć dlaczego to wszystko robią. Wyznał mu że poszczególne wymiary destabilizują się aż w końcu przestają istnieć, zapadają się w sobie. Taki los spotkał świat z którego pochodził Mastero, i taki los ma spotkać także świat Opala. Jednakże Mastero zbiera swoje wersje z każdego świata który ma zostać zniszczony, bo jest przekonany że jeśli zbierze największe umysły w jednym miejscu, swoim kieszonkowym wymiarze to uda im się znaleźć sposób na to aby ocalić te światy. Black bardzo chciał pomóc, zrobić coś, cokolwiek. Jednakże Mastero stwierdził że Opal nic nie może zrobić, i teraz ich przyszłość zależy tylko i wyłącznie od Mastero, Ayrela i im podobnych. po czym odszedł zostawiając przerażonego swą bezsilnością Opala samego.

Odcinek 6 : Bezsilność
Wizja tego że przyszłość jego i całego tego świata zależy wyłącznie od Mastero oraz ich największego wroga Ayrela przerażała i obezwładniała Black opala. Nie mógł sobie poradzić z tym że nie mógł nic zrobić, był zupełnie bezsilny wobec nieuniknionej tragedii. Zżerało go to od środka, chciał się kimś z tym podzielić ale widząc jacy wszyscy są szczęśliwi nie potrafił im tego odebrać. Dopiero 2 lata od kiedy udało im się opuścić podziemie, a teraz to wszystko miało się skończyć. Nie mógł im tego powiedzieć. Niestety ta tajemnica powoli zaczęła go zżerać od środka, jednak był przekonany że jakoś sobie z tym sam poradzi. Niestety mimo iż próbował zachowywać się normalnie widać było ze coś jest nie tak. Wszyscy chcieli mu pomóc, ale on zaciekle utrzymywał że wszystko jest dobrze.

Odcinek 7 : Anioł ciemności na motorze
Black Opal siedział na krawężniku wieczorem sam nie wiedząc co ze sobą zrobić gdy nagle nie wiadomo skąd podjechał na swym motorze Rever. Tchnięty jakaś iskrą dobroci widząc załamanego opala zaproponował że podwiezie go do domu. Black wsiadł na motor i gdzie Rever zapytał gdzie go zawieźć ten odpowiedział że nie ważne gdzie byle dalej. Rever początkowo był zdziwiony, i niezbyt przekonany do tego pomysłu jednak w końcu zabrał Opala ze sobą w drogę. Porzucili wszystko za sobą i odjechali nie informując nikogo.

Odcinek 8 : Droga ku upadkowi
Zatem obaj ruszyli w nieznane, jadąc bez celu i zahaczając o wszystkie bary i speluny jakie tylko można było. Pili, palili i bawili się wyniszczając swoje ciała i umysły w każdy możliwy sposób. Jednakże z czasem Rever dla którego takie życie było jak najbardziej normalne złapał się na tym że pilnuje swojego towarzysza by ten nie zrobił czegoś czego mógł by żałować. Pilnował by ten nie pił za dużo, miał co jeść gdzie spać itd. Robił to wszystko bezwiednie.

Odcinek 9 : Teraz już wiem

Któregoś dnia odnalazła ich Aquamarine wpadła do baru przekonana że Rever go porwał albo coś mu zrobił jednak kiedy okazało się że nie, postanowiła go zaciągnąć do domu choćby siłą. Wtedy jednak wtrącił się Rever wyrzucając wojowniczkę z baru. Ta jednak nie odpuszczała i pomiędzy nią a Reverem doszło do walki. Za rozkazem Revera jego kumple trzymali opala by ten się nie wtrącał i przypadkowo nie został ranny. Ten i tak był zbyt pijany i osłabiony by stawiać im opór. Aqua podczas swojej walki popełniała wiele błędów zaślepiona gniewem i żalem, błędy te Rever wykorzystywał z pełną premedytacją. W końcu szkielet stwierdził że lepiej będzie dla niej żeby się poddała jest już w końcu nieźle poobijana. Aqua jednak nie zamierzała się poddać, "jeśli się teraz poddam boję się że już go więcej nie zobaczę" obawiała się Mermeidka. Jednakże Rever zapewnił ją że zrobi wszystko aby ten bezpiecznie wrócił do domu, jednak widocznie tego właśnie teraz potrzebuje, wyszaleć się, zapomnieć o wszystkim. W tym momencie zrozumiał z pełną ostrością że po raz pierwszy na kimś lub na czymś mu zależy. Aqua widząc jego przekonanie uwierzyła mu i postanowiła zrezygnować z dalszej walki, skoro Opal nie chce z nią wrócić nie może go zmusić.

Odcinek 10 : Zobaczyć świat
Aqua odjechała zostawiając Opala z Reverem. Tej nocy obaj się upili i zakończyli swój dzień na jakimś wzgórzu oglądając gwiazdy. opal był mocno wstawiony i tak bardzo pragnął się komuś wygadać że wyznał wszystko Reverowi o tym że świat zmierza ku końcowi a on nawet niczego w życiu nie widział. Zawsze chciał zwiedzać świat na powierzchni, marzył o tym od kiedy pamięta. Pragnął zobaczyć wschód słońca nad wielkim kanionem, albo chociaż ten wielki kłębek wełny, ale teraz było już za późno. W końcu zasnął wyczerpany.

Odcinek 11 : chociaż tyle mogę ci dać
Rano opal obudził się w jakimś samochodzie gdy wyszedł na zewnątrz spotkał Revera siedzącego na jakimś kamieniu i palącego papierosa. Gdy rozejrzał się dookoła dostrzegł że stoją przy ogromnym kłębku wełny.
-Może to nie jest wielki kanion, ale chociaż tyle mogę ci dać. - Stwierdził Rever. opal stał zauroczony. Szkielet spełnił jego marzenie, przywróciło mu to odrobinę nadziei. W końcu wpadł w ramiona szkieletu uśmiechając się po raz pierwszy od czasu wyjazdu. Dopiero później zaczął zadawać niewygodne pytania skąd Rever wziął samochód.

Odcinek 12 : Ostatni wschód słońca
Po długiej podróży Opal w końcu mógł obejrzeć upragniony wschód słońca nad wielkim kanionem.
-To dokąd teraz? Morze? Góry? Statua wolności? - Dopytywał Rever gotów go zabrać gdziekolwiek zażąda. Black obrócił się do niego z uśmiechem prezentując się niczym anioł na tle wschodzącego słońca.
-Do domu. - Odpowiedział krótko.

Odcinek 13 : Chcę być lepszy

Odcinek do piosenki - Rains - Better Man
Oboje powrócili do domu, Rever miał już odjeżdżać gdy Black poprosił go aby ten został. I tak posiadłość Opala zyskała nowego mieszkańca. Jak się okazało bardzo uczynnego. Pomagał Tori, i pozostałym choćby w takich prostych czynnościach jak przycięcie żywopłotu, pomalowanie płotu aż po budowę altanki czy opiekę nad dziećmi. Dobrze dogadywał się z Rimą i Rin. Z tej podróży wrócił zupełnie odmieniony i to na lepsze, niestety nie on jedyny wrócił zmieniony.
Któregoś dnia Tori zabrała go na bok aby wypytać co się stało podczas tej podróży, nie chciał wiele powiedzieć ale stwierdził tylko tyle że zrozumiał jakim był głupcem i od teraz chce być lepszym człowiekiem, takim za jakiego ma go Black Opal,

aby być godnym jego miłości, lub choćby przyjaźni.

Odcinek 14 : Wrzucony w ramiona
Od kiedy wrócili Aqamarine nie odzywała się do Opala. Zawsze byli tak blisko ze sobą a teraz nie mogli nawet znieść swojego towarzystwa. Aqua nie potrafiła mu wybaczyć że odszedł bez słowa, a co gorsza zachowywał się jakby jej nie ufał. Nie potrafił się jej przyznać co się dzieje i powierzyć tajemnicy która go zżerała od środka. Tego dnia opal ze spotkania z Aqua i pozostałymi wrócił załamany. W progu powitał go Rever. W tym momencie ten wpadł mu w ramiona szukając pocieszenia.

Nim którykolwiek z nich zrozumiał co się dzieje byli już w swoich objęciach całując się namiętnie. Rever pragnął tego od bardzo dawna, chciał być dla opala całym światem. Jednak zdawał sobie sprawę że ten jest po prostu załamany a nie zakochany w nim tak jak Rever by tego pragnął.
-Weź mnie... - Wyszeptał mu do ucha mężczyzna. -Jestem cały twój.
Rever korzystając z całej siły woli jaką posiadał odsunął go od siebie delikatnie. Już w tym momencie wiedział że będzie tego żałował do końca życia, ale musiał postąpić słusznie.
-Black, nie. Wiem że jesteś załamany ale jeśli my dwaj... dla ciebie to może nic nie znaczy ale dla mnie to będzie znaczyło WSZYSTKO. Wiem że kochasz ją, a nie mnie. Niezależnie od tego jak bardzo bym się starał. Więc nie rób nic czego będziesz żałował. - Rzekł patrząc mu w oczy.

Stali tak parę chwil w milczeniu zastanawiając się co dalej. Gdy nagle Opal zwinął się uderzony nagłym potwornym atakiem bólu. Rever nie myśląc długo wziął go na ręce i pobiegł do Veil.

Odcinek 15 : Długa historia złamanego serca
Szkielet ruszył biegiem z przyjacielem w ramionach do Veil, nie była ona co prawda twórczynią Opala jednak na elektronice i duszach znała się jak nikt. To ona znalazła go lata temu i naprawiła. Jego obecne ciało było praktycznie jej tworem. Rever wpadł do jej laboratorium właśnie gdy się relaksowała przy jakimś filmie wrzeszcząc że to nagły wypadek. Kobieta szybko się zerwała i pobiegła na pomoc. Opal twierdził że nic mu nie jest jednak badania wykazały coś innego. Kryształ stanowiący jego duszę coraz bardziej się rozpadał.

Ze szczelin wyciekała dziwna ciemna ciecz przypominająca krew, co sprawiało mu ból i coraz bardziej niszczyło jego kryształ.


Ostatnio zmieniony przez Sabrea Creed dnia Pon Lip 11, 2016 7:06 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://imperio.forumpl.net
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed

Liczba postów : 798
Points : 3691
Join date : 19/04/2012
Age : 30

The Blue and the Gold Empty
PisanieTemat: Re: The Blue and the Gold   The Blue and the Gold Icon_minitimePon Lip 11, 2016 7:03 am

The Blue and the Gold
The new and the old

Rozdział IV : Nowy początek, dawny koniec

W poprzednich odcinkach
Black Opal w końcu za namową Revera wyznał Aquamarine miłość i powierzył jej swoją tajemnicę o końcu świata.
Neva poświęciła swoje życie aby ocalić Opala i stać się jego częścią.
Pojawił się także Mastero który stwierdził że może ocalić jego i jego przyjaciół z umierającego świata.
Toriel i Asgore stwierdzili że chcą tu zostać, że wolą odejść razem z tym światem. Zatem reszta ruszyła razem z Masteo do jego wymiaru.
Black opal, Aquamarine, Rever (wredny szkielet który jednak postanowił się zmienić dla opala), jego młodszy brat Red (mała wredna bestia ktora od czasu kiedy został uratowany przez opala nie odstępuje go na krok), Rin (człowiek, bohaterka która uwolniła potwory z podziemi, obecnie ma 21 lat i jest po studiach), Rima (mała wredna i sarkastyczna dziewczynka bez duszy wygląda na 7 lat a ma ich już ponad 30), Veil (pani naukowiec, Topielica), Dragvym (ogromny smoko-podobny stwór, wojownik), Satim (obecnie 27 letni mag ognia, zakochany w Rimie), Falco (Wysoki wojownik wyglądający jak orłosęp) i Spidey (bezduszna istota stworzona z kłębowiska pająków).

Odcinek 1 : Nie za cenę życia


Ostatnio zmieniony przez Sabrea Creed dnia Wto Lip 12, 2016 9:01 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://imperio.forumpl.net
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed

Liczba postów : 798
Points : 3691
Join date : 19/04/2012
Age : 30

The Blue and the Gold Empty
PisanieTemat: Re: The Blue and the Gold   The Blue and the Gold Icon_minitimePon Lip 11, 2016 7:03 am

The Blue and the Gold
The new and the old

Rozdział V : W ciemności
Piosenka tytułowa - In the dark
Powrót do góry Go down
http://imperio.forumpl.net
Sponsored content
The Blue and the Gold Empty
PisanieTemat: Re: The Blue and the Gold   The Blue and the Gold Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
The Blue and the Gold
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Imperio de la Mentira :: Prywatne miejsca :: ►Informacje◄ :: >>Archiwum Kot.K-
Skocz do: