Imperio de la Mentira

Całkowita wolności, pod każdym względem.

Forum RPG o wszystkim co nam się tylko zamarzy.

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Cytaty z opowiadań

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

Liczba postów : 792

PisanieTemat: Cytaty z opowiadań    Pon Paź 17, 2016 6:40 am

(opowieść Mikoto (wilkim wojowniku i Łowcy Demonów|) o pierwszym spotkaniu z Suzaku (psychopatyczny dzieciak albinosik))
Któregoś dnia zatrzymałem się w obozie wojskowym wracając z misji. Doszły mnie słuchy o podróżującym z oddziałami wojsk chłopcu o szkarłatnych oczach. Mówiono że to prawdziwy potwór a nie ludzkie dziecko. podobno jedyne co znał to walka a jedyne co lubił to zabijać. Któregoś dnia go spotkałem i zapytałem "Co lubisz?" ten spojrzał na mnie swoimi ognistymi oczyma po czym uśmiechnął się i odpowiedział z pełną szczerością "Cukierki, proszę pana".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://imperio.forumpl.net
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Cytaty z opowiadań    Wto Paź 25, 2016 4:11 pm

Świat w którym trwa wielka wojna, a ludzie aby otrzymać większą moc zawierają pakty z demonami. Te potęzniejsze demony zwane są Sinami, bo zwykle przejawiają skłonność do jednego z 7 grzechów głównych. Zawarcie paktu z Sinem moze sprawic ze i jego własciciel stanie sie więźniem własnych żądzy.
Zdetronizowany król Miasta Wież (miasta otoczonego barierą ochronną przez Imperoidy) po śmierci jednego z generałów zawiera pakt z jego demonem zwanym Greed. Kade jego żona (nie z miłości tylko przymusu) ma zle przeczucia co do tego wszystkiego i biegnie aby powstrzymać ukochanego (zakochali się po tym jak stracił tron... przez nią, ale nie ważne) jednak na drodze staje jej Greed.
-Pewnie zastanawiasz się jak zginął generał Simons. - Rzekł Greed z uśmiechem zagradzając jej drogę.
-Powiem ci że potwornie żałośnie. - Zaśmiał się pod nosem.
-Zawarł ze mną pakt bo podczas obrony południowej granicy pragnął stać się silniejszy aby bronić swoich ludzi. każdego dnia pytał mnie kto jest tu najsilniejszy, a następnie zabijał go i konsumował jego energię aby stac sie silniejszy. W koncu ktoregoś dnia gdy zabił juz wszystkich wrogow a nastepnie swoich ludzi zapytał mnie "kto jest tu najsilniejszy?", ja odpowiedziałem zgodnie z prawdą "ty mój generale". Simons zaśmiał się tak jak żaden człowiek nie potrafi po czym zaczął konsumować własne ciało. - Greed wciąż się uśmiechał wrednie ukazując rzędy białych zębów.
-Ta opowieść jest tym bardziej przerażająca że właśnie zdałaś sobie sprawę ze król prawdopodobnie skończy w podobnie żałosny sposób. Biegnij jeśli chcesz, ale obawiam się że i tak jest już za późno. - Stwierdził odsłaniając dziewczynie drogę.

Ostatnio zmieniony przez Sabrea Creed dnia Wto Lis 15, 2016 9:14 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Cytaty z opowiadań    Wto Lis 15, 2016 8:40 am

Hellhound zwany Alfą który zawarł pakt z Suzaku po tym jak ten go pokonał został zapytany o to co wie na temat sytuacji w Tarrad i dziwnych kapliczkach które nie czciły żadnego ze znanych bogów znajdujących się na terenie całego opustoszałego kraju.
Alfa: Któregoś dnia książę Lockni zarządził że w każdej miejscowości ma stanąć kapliczka bezimiennego boga. Nikt nie wiedział po co ani dla kogo to stawiają. Jednak z czasem widziałem nawet jak znosili dary, zapalali świece czy przynosili kwiaty w to miejsce. Nie wiedząc nawet kogo w ten sposób czczą. Może i jestem tylko głupim kundlem, ale oni byli bezmózgimi owcami prowadzonymi przez wilki.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Cytaty z opowiadań    Wto Lis 15, 2016 8:57 am

Shion Suzaku (Envy) - Drobny szczupły 11 chłopaczek o czerwonych oczach i długich białych włosach.
Mikoto Adavar (Butcher) - Ogromny umięśniony mężczyzna o ciemnych włosach i oczach, oraz z ciałem przeoranym bliznami. Na plecach nosi olbrzymi miecz podobny do tasaka, stąd jego ksywka.
Suzaku i Mikoto spotykają się po pół roku rozłąki.
Butcher : Wyglądasz strasznie. Gdzieś ty był?
Suzaku odwrócił wzrok zakłopotany ale po chwili wybuchnął krzykiem.
Envy : Lepiej patrz na siebie! Czy to kolejna blizna?!?
Butcher : Nie wiem, może.

Butcher czesze brudne i splątane włosy Suzaku próbując doprowadzić je do porządku.
Butcher : Ale wiesz że wygodniej by ci było gdybym je ściął prawda?
Suzaku : Ale wiesz że z mniejszym mieczem było by ci łatwiej? - Zapytał obrażony.
Butcher : Celna uwaga. - Przytaknął tylko Butcher kończąc temat fryzury.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Cytaty z opowiadań    Wto Lis 15, 2016 9:09 am

Butcher, Envy i Kade (Imperoid, na ludzkie około 21 letnia dziewczyna, była królowa Miasta Wież) spotkali się w końcu po pół roku rozłąki podczas której każdy z nich miał swoje przygody.
Butcher rozmawia z Aristo (niegdyś inteligentnym, przystojnym mężczyzna dziś ledwie karykaturalnym cieniem samego siebie).
-Mam wrażenie że każdy z nich wrócił przynosząc coś ze swej wędrówki. Shion zdaje się lepiej rozumieć siebie i otaczający go świat, bardziej nad sobą panuje i nie wydaje się być już tak zagubiony jak gdy go poznałem. Kade zrozumiała że posiada w sobie sile o jaką by się nawet nie podejrzewała. A ja? Ja mam wrażenie że po drodzę coś zgubiłem... - Stwierdził ze smutkiem Butcher.
-Cóż takiego? - Zapytał ze spokojem Aristo.
-... wiarę w ludzi.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Cytaty z opowiadań    Czw Gru 29, 2016 9:17 pm

nie tak dawno temu był sobie starszy mężczyzna imieniem Jack który pracował jako klaun na przyjęciach urodzinowych. kochał swoją pracę i kochał dzieci a najbardziej kochał swoją żonę. Która jednak zostawiła go bo nie mógł jej dac rodziny której tak pragnęła. Od tamtej pory każdy dzień w pracy sprawiał mu coraz wiekszy ból. Coraz bardziej zaczał nienawidzić siebie oraz swoją pracę. Któregoś dnia coś w nim pękło, wziął siekierę i podrąbywał główki dzieci na jednym z przyjęć. Przynajmniej mówiono że to był on. On natomiast twierdził że to był inny klaun imieniem Jaxen a naz biedny Jack tylko próbował go powstrzymać i dlatego był cały we krwi swych niewinnych ofiar. Oczywiscie po tym incydencie zamknięto go w psychiatryku bo jego biedny umysł nie mógł znieść tego co zrobił i się kompletnie załamał wymyslając tego całego Jaxena o którym opowiadał aż do samej śmierci. Policja jednak miała się spyszna gdy miesiąc po Śmierci Jacka na ulicach pojawił się klaun z siekierą mordujący małe dzieci. - w tym momencie jax wybuchnął śmiechem.
-Czyż to nie zabawne? - zapytał po czym zaczął nucić dzieciecą piosenkę o Jacku i jego siekierze która przyprawiała o gęsią skórkę.

Jest dość cieżki więc długo tak nie wytrzymasz, ale pozwolił ci na to siadając jak dziecko na kolanie matki.
-Chyba lubię... nie wiem ona byla pierwszym dzieckiem które było tak blisko mnie. Zawsze marzyłem że mógl bym dla nich występować... jak robią to inni klauni. Uwielbiały by mnie, śmiały by się. Ale nie mi to pisane. - Stwierził z westchnięciem.
-Nie wiesz jak to jest, coś mnie do nich ciągnie, coś mówi że tam powinienem być ale gdy jestem między dziećmi jedyne co czuję to ból, smutek i żal. - Stwierdził zaciskając mocniej zeby i szponiastą dłoń na piersi.
-A jedyny sposób żeby pozbyć się tych uczuć to... - W tym momencie jego zakończone niemal lwimi pazurami dłonie pokazały gest łamania karku tak przekonujący ze prawie usłyszałaś chrzest kręgosłupa.
-To jest silniejsze ode mnie... walczą we mnie sprzeczne emocje. - Mówił chwytając się za głowę zagubiony w tym wszystkim.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Cytaty z opowiadań    Sob Sty 14, 2017 1:51 pm

Prawdziwym zagrożeniem jest odczłowieczenie. Gdy przestajemy mówić o sobie "jestem człowiekiem" a zaczynamy mówić "jestem potworem". Degradacja umysłu prowadzi do degradacji ciała. Z czasem w obiekcie trudno już rozpoznać człowieka którym był.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Cytaty z opowiadań    

Powrót do góry Go down

Cytaty z opowiadań
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Finnick Odair
» Z serii: kreatywna Ola