Imperio de la Mentira

Całkowita wolności, pod każdym względem.

Forum RPG o wszystkim co nam się tylko zamarzy.

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

SNY - SPIS

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

Liczba postów : 793

PisanieTemat: SNY - SPIS   Pią Lis 04, 2016 10:15 am

Najpierw byłam jakis facetem i biegłam przez miasto do swojego pana razem z jakąś laską. 31 paź, 08:29
Całe miasto to był po prostu chaos, jakies dziwne stworzenia itd.
Biegłam do swojego pana który był tam w jakiejś wierzy i jak się okazuje to był jakiś taki brzydki skurczony gościu ale w cholerę inteligentny. I bardzo się o niego martwiłam.
Wiedziałam że cały ten chaos i udawanie że jest zły to tylko szopka dla kogoś. Bo chciał komuś pomóc czy coś takiego.
Razem z tą dziewczyną stwierdziliśmy że pewnie jest zmęczony, ze nie sypia za dobrze.
Potem nastepna scena jak ten facet sobie przypomina swoje lata w akademii i to jak spotkał tego swojego pana.
Nazwijmy go Aristo bo w sumie w śnie własnie tak wyglądał.
We wspomnieniu mega przystojny facet w długich białych włosach, błekitnych oczach i twrzy anioła przybył na wizytację do jakiejś tam akademii szkolącej kadetów do walki z demonami.
Tym razem ja byłam własnie tym gościem.
Ala takie fajne przejście XD w pierwszej scenie jest jakiś taki wyniszczony, brzydki, skarlały a w przeszłości po prostu ideał piekna do zakochania XD 31 paź, 09:58
tam jakiś evil mastermind a wczesniej powazany, wpływowy
no i tak wchodzi do tej akademii i oprowadza go jakiś tam facet i po drodze spotyka kadeta, młody chłopaczek no i prosi Aristo żeby tam coś powiedział jednej dziewczynie bo ten probuje ją poderwać
no i faktycznie Aristo tam jej powiedział tak wymijająco na jej pytanie czy faktycznie stworzył tam jakiś eliksir miłosny odpowiedział że "A czego to on w zyciu nie stworzył"
no i potem wyszedł z tej agencji a w tym momencie naspuje atak i jakiś taki dziwaczny potwór zaczyna zabijac tam w tej agencji
i został tam ten chłopaczek i dziewczyna
dziewczyna próbuje się zmienić w coś tam tak jak ją uczyli żeby obronić tego chłopaczka prz tym dziwnym rybim potworem ale nie potrafi
w tym momencie obok niej pojawia się aristo i mówi żeby nie myslała o bólu i strachu tylko o tych których pragnie ocalić
i koniec końców chłopaczek i dziewczyna pokojują tamtego potwora z pomocą aristo
Dzieki niemu odkryli w sobie że potrafią to zrobić
potem powrót do teraźniejszości
okazuje się że Aristo mimo iż był swietnym egzorcystą i mega bystrym kolesiem dał się opętać jakiemus demonowi
dokładniej demonowi snów
a wszystko przez to że zakochał się w tym policjancie co go tam wtedy oprowadzał i pragnął spełnić jego marzenia o awansie itd.
nocami wkradał się do jego snów i mógł z nim być, rozmawiac itd. dowiedziec się czego pragnie a potem spełniac to na jawie stajac się władcą demonów.
Tamta dwójka w końcu dociera do wieży z Aristo i podsumowanie jest tylko takie
"Ja władca snów mam problem z bezsennością... jakież to żałosne"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://imperio.forumpl.net
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

Liczba postów : 793

PisanieTemat: Re: SNY - SPIS   Pią Lis 04, 2016 10:16 am

No wiec przybyli kosmici, na ulicach chaos, ludzie się zabijają itd, jakieś kataklizmy. 2 lis, 08:05
Na niebie pojawia się ogromny symbol z odliczaniem.
W telewizji też jedyne co widać to to odliczanie
na wszystkich kanałach
Okazuje się ze ziemia ma 6 dni do... no wlasnie.
Nie wiadomo do czego.
Ludzie barykadują się w domach i zamierzają spędzić ostatnie 6 dni razem.
Wiele osób nie mogąc znieśc tej niepewności popelniają samobójstwo
No ja jestem jakimś tam chlopakiem, przystojnym głównym bohaterem i gdzieś tam próbowałam uciec z jakiegoś płonącego budynku, miałam moc rozgrzewania swoich dłoni do czerwoności. Ale to mało istotne.
Spotykam podczas ucieczki dziewczynę Ivy. Która gdzieś tam od początku się przewijała i zupełnie nie przejmowała się tą całą katastrofą.
okazuje się że została stworzona przez kosmitów tu na ziemi aby wtopić się między ludzi i donieść im o tym jacy sa ludzie.
Trzeba wspomnieć ze jak dotąd nikt nawet Ivy ich nie wiedziała.
Ale wiadomo że są.
Póxniej też stwierdzam że zamierzam ostatnie chwile spędzić z bliskimi i odchodzę.
Na samym końcu jest scena. Rajski obrazek, słoneczko świeci, dzieci bawią się na piasku, woda jest błekitna. Istny raj. Kamera się oddala i widać ze dzieci na tym piasku bawią się w korycie rzeki nad którą wisi stary zardzewiały most. Jeszcze dalej widać zrujnowane miasto.
Ponownie powrót na piasek i widać głównego bohatera razem z Ivy.
I podsumowanie
"Wcale nie trzeba było kosmitów by nas powybijać, zrobiliśmy to sami. Ze strachu, chciwości i zwykłych ludzkich żądzy. Może i oni odeszli, a Ivy straciła swoją funkcję, ale kto wie może za parę lat lub tysiącleci wrócą i mam nadzieję ze wtedy pokażemy im ze się zmieniliśmy. ze potrafiliśmy zmienić zgliszcza w raj. Kto wie. Jednak ważne jest że dołożymy wszelkich starań by tak się stało."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://imperio.forumpl.net

SNY - SPIS
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Spis Magii (forumowy)
» Spis Mocy
» Podręcznik do Starożytnych Run
» Lista zajętych osób do avatarów
» Podręcznik do Zaklęć Podstawowych