Imperio de la Mentira
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Imperio de la Mentira

Całkowita wolności, pod każdym względem.


Forum RPG o wszystkim co nam się tylko zamarzy.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Karta postaci - X-24

Go down 
AutorWiadomość
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5273
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Karta postaci - X-24 Empty
PisanieTemat: Karta postaci - X-24   Karta postaci - X-24 Icon_minitimePon Mar 27, 2017 9:55 am

Karta postaci - X-24 Sabi_zpsrwhumxac
Imię: ​Vernon
Nazwisko: ​Creed
Kryptonim : X-24
Ksywa: ​Hellhound albo po prostu Hell, Piekielny, Piekielny Kundel, Piekielny Ogar czasami Fenrir
Wiek: ​1 Rok
Rasa: ​sztucznie stworzony mutant
Piosenka do postaci : Zayde Wolf - Born Ready
Opis Rasy : Hell został stworzony w laboratorium jako idealna żywa broń. Połączono w nim geny dwóch potężnych mutantów Jamesa Howletta (Wolverina) oraz Victora Creeda (Sabretootha)
Wygląd: Wygląda jak idealna krzyżówka tych dwóch indywiduów. Ciemne włosy które jednak gdy robią się zbyt długie przechodzą w blond. Prawdopodobnie przez wrażliwość na światło słoneczne. Drapieżny zarost, sporo masy mięśniowej. Długie pokryte adamantium szpony. Niestety pazury odziedziczył po Victorze a nie Loganie. Długie kły niczym u wilka.
Rodzina : ​X-23 (siostra), Logan, Victor (ojcowie), matka nie znana (mg może zaszaleć)
Pochodzenie: ​Pochodzi z laboratorium zwanego też Instytutem bo Kot zapomniał czy to ich laboratorium miało jakąś nazwę.
Charakter: ​Trudno dużo powiedzieć o jego charakterze jako że ma dopiero rok. Jest nieco naiwny ale nie głupi, z ciekawością równa dziecięcej lub zwierzęcej przygląda się światu którego nie do końca rozumie. Zabijanie jest dla niego naturalne niczym oddychanie ale już dogadanie się z kimś czy próba zrozumienia innej jednostki przewyższa jego siły. Potrzebuje kogoś kto by go prowadził, zajmował się nim niczym dzieckiem czy zwierzęciem którym jest.
Lubi: ​Walczyć i musi odkryć co jeszcze.
Nie lubi: ​Zabijać
Historia: ​Po porażce jaką była zdaniem Instytutu X-23 powstał kolejny projekt X-24. Ulepszono proces oraz wymieszano geny różnych potężnych mutantów takich jak Wolverine czy Sabretooth z małą domieszką innych. Miał być idealną maszyną posiadającą zdolność regeneracji, zwierzęce zmysły i instynkty oraz adamantowy szkielet. Zadaniem X-24 było rozprawienie się z bandą uciekinierów z instytutu na rozkaz swoich stwórców. Zabił Charlesa Xaviera w pogoni za X-23. Jednakże w ostatecznej walce z Loganem widząc że dzieci zabiły jego pana ten zareagował instynktownie. Nie było już kogo kto trzymał by smycz więc zerwał się z niej uciekając w las. Logan przeżył i teraz musiał stanąć na czele grupy nowych mutantów. Sam był traktowany przez większość życia jak zwierzę lub obiekt doświadczalny więc doskonale rozumiał rzez co przechodziły te dzieciaki. Teraz zabrał ich do starej tajnej bazy X-men położonej w górach by tam szkolić ich i nauczyć jak wygląda życie po za murami instytutu. Któregoś dnia jednak X-23 znajduje rannego i wyczerpanego mężczyznę w górach i namawia Logana by mu pomógł. Próbuje go przekonać że to nie była wina X-24, że był wykorzystywany przez Instytut tak samo jak oni i też zasługuje na drugą szansę. Logan podaje mu serum dzięki któremu ratuje mu życie. Czy X-24 odnajdzie si w tym nowym świecie? Czy Logan wybaczy mu zabicie Xaviera?
Moc specjalna: ​
-Adamantowe pazury
-Regeneracja
-Zwierzęce zmysły
-Nadnaturalna siła

Czyli dokładnie taki sam zestaw jak u Wolverina, Sabretootha czy X-23
Słabości : (czyli to co MG lubi najbardziej, czy też dział "jak udupić gracza który stworzył sobie zbyt potężną postać")
Niestety Instytut zabezpieczył się przed tym by ich projekt nie zwrócił się przeciwko nim jak poprzednie. Uzależnili go od "Serum", co sprawia że jesli nie dostanie dawki z dnia na dzień będzie stawał się coraz słabszy a jego moce będą przestawały działać aż do momentu gdzie będzie tak słaby że nie będzie mógł się nawet ruszać aż w końcu umrze.
Jest także drobna różnica między jego mocami a tymi na przykład Logana czy Sabretootha. Otóż aby korzystać ze swoich wyostrzonych zmysłów musi je "włączyć" co sprawia że nie zawsze jest w stanie wszystko dostrzec. Ponad to korzystanie z nich jest dla niego naturalne aczkolwiek wyczerpujące gdy próbuje korzystać ze wszystkich na raz, a co gorsza korzystanie ze wszystkich wprawia go w stan w którym staje się maszyną do zabijania i liczy się tylko dopadniecie przeciwnika. Co sprawia że MG może wykorzystać to jako utratę kontroli nad sobą czasami. Jednak może spokojnie funkcjonować korzystając z kilku zmysłów lub przełączać się miedzy nimi, jeśli rozumiesz o co mi chodzi.
Kolejnym aspektem dlaczego jest to dość uciążliwe jest fakt że gdy długo nie brał serum lub jest zmęczony czy ranny jego organizm odmawia posłuszeństwa i czasami sam może przełączać jego zmysły na te bardziej wyostrzone co nie jest szczególnie przyjemne a w niektórych przypadkach nawet bolesne. Na przykład gdy jedziesz zmęczony samochodem na tylnym siedzeniu samochodu próbując się zdrzemnąć a twój mózg przełącza wyostrzony słuch sprawiając że to grające radio staje się nie do zniesienia porażając co twój słuch decybelami.
Plus MG ma możliwość powiedzieć że nie zauważyłeś że coś się zbliża bo nie miałeś włączonego zmysłu powonienia albo właśnie na odwrót że coś dostrzegłeś bo jeden ze zmysłów włączył się samoczynnie.
Rodzaj broni: ​Adamantowe szpony (Zwykłe pazury tylko pokryte Adamantim)
Ekwipunek*: ​Kilka fiolek z serum oraz silne tabletki przeciwbólowe (bycie tym czym jest bywa bolesne)
Fobia*: ​Jeszcze nie wiem ale prawdopodobnie będzie się bał samotności
Towarzysz*: ​W przyszłości poproszę o wilka. Chyba że od początku mogę powiedzieć że któregoś dna uciekł do lasu zatracając się w zwierzęcych instynktach. Wrócił po paru dniach z wilkiem u boku. Nikt nie ma pojecia nawet Hell jak to się stało że przypałętała się do niego wilczyca. Może lepiej nie wnikać.
Wilczyca - Shei
Inne Uwagi*:"  
-Baw się dobrze wykorzystując jego słabości przeciwko niemu.
-Dała to że po za Loganem i Victorem otrzymał też materiał genetyczny innych mutantów jako mozliwośc dalszego rozwoju dla tej postaci.
-Nie mam nic przeciwko spiknięciu go z kimś tej samej płci aczkolwiek jesli nie lubisz takich klimatów to prosiła bym o jakiś romans z córką, klonem, eksperymentem który powstał z Raven Darkholme (Mistique) (jesli nie znasz universum X-men i jej to ci chętnie o niej opowiem.) Albo nawet z nią samą jako że dzięki zmianie postaci nie widać było by jak stara jest.
Mistique była kochanką Sabretootha, mieli nawet syna który próbował zniszczyć wszystkich mutantów ale mniejsza. Ja tam uwielbiam ich romans i uważam że oboje mimo bycia tymi złymi w uniwersum Marvela mieli do siebie słabość. Niech ta słabość pojawi się też w kolejnym pokoleniu.
-Nie wiem co stało się z Victorem, ma tą samą zdolność regeneracji co Logan więc bardzo prawdopodobne że wciąż żyje. Ale to zależy od MG.
-Bardzo prawdopodobne że przybrana córka Victora, Clarice Ferguson (Blink) (Jeśli oglądałaś X-men : Przyszłość która nadzejdzie to ona tam była, nie miała wielkiej roli ale absolutnie ją uwielbiam. Sabretooth ocalił ją z płonącego budynku podczas wojny gdy razem z Loganem byli na froncie) miła, kochająca, z ciekawą mocą. Może się pojawić ale nie musi.
-Miło by było jakyś połączyła uniwersum X-Men z Avengersami
-Loki koniecznie musi się pojawić, wiem że bedzie, ale mam nadzieję że będzie w końcu po dobrej stronie XD lubię jak złoczyńca idzie na dobrą stronę XD  

Statystyki :
Siła : 9/10 (jest potwornie silny, podniesienie i rzucenie kogoś samochodem, spoko, aczkolwiek z Hulkiem by przegrał jeśli chodzi o siłę)
Inteligencja : 5/10 (Przeciętna, ale wyższa niż Hulka)
Zwinność : 3/10
Szybkość : 3/10
Precyzja : 3/10 (Nie jest zbyt zwinny, szybki czy precyzyjny, bazuje przede wszystkim na sile)
Siła Woli : 2/10
Socjalne umiejętności : 1/10 (nie ma pojęcia jak się zachowywać w towarzystwie)
Charyzma : 1/10 (Charyzma? A co to?)
Wytrzymałość : 8/10 (Jest bardzo wytrzymały dzięki treningowi oraz regeneracji, jednak wciąż można go zranić, skrzywdzić a nawet zabić. Fakt najprostszym sposobem jest adamantowa kula ale wystarczy go na przykad zmęczyć lub ranić tak długo aż jego ciało będzie już tak wyczerpane że nie da rady się samo uleczyć. Tak banalne rzeczy jak brak jedzenia, wody, snu czy tlenu też go zabiją. Brak serum też go z czasem zabije)
Empatia : 1/10 (A co to?)
Kreatywność : 2/10 (Trzeba wymyślić jak zabić tych 2 gości za jednym zamachem, spoko. Trzeba rozwiązać zagadkę albo namalować ludzika.... cholera... to mnie przerasta. )
Humor : 1/10 (zabiłem ich za jednym zamachem, to było.... zabawne.)
Dyscyplina : 9/10 (szkolili idealnego posłusznego żołnierza)
Percepcja : 9/10 (zwierzęce zmysły nie pozwolą mi niczego przeoczyć)
Szczęście : 1/10 (Jeśli ma się zdarzyć coś złego... pewnie przydarzy się mi)
Moc specjalna* : (mutanckie zdolności)
10/10 (polega przede wszystkim na swojej mocy)
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
 
Karta postaci - X-24
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» karta postaci
» Zasady i Karta Postaci
» Keyra Roynier - karta postaci
» Spis postaci
» Karty postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Imperio de la Mentira :: Nasze Sesje RPG :: Mistrz Gry White-
Skocz do: