Imperio de la Mentira

Całkowita wolności, pod każdym względem.

Forum RPG o wszystkim co nam się tylko zamarzy.

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Na wieki razem - Anastazja

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next
AutorWiadomość
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

Liczba postów : 797

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 5:20 pm

-Mam nadzieję że pokażesz. - Rzekł ciepło jednak gdy tylko dziewczyna chciała wyjść zawołał ją jeszcze.
-Anastazjo poczekaj. Ja też mam jedną sprawę do ciebie. Czy mógł bym dziś przyjść i porozmawiać z tobą i z Kyosishim? Wiem że ostatnie dni były dla was bardzo ciężkie ale chciał bym zadać wam parę pytań, jeżeli to nie problem. - Rzekł profesor.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

Liczba postów : 328

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 5:24 pm

-Eeeem, tak, oczywiście. Kiedy pan przyjdzie? spytała dosyć dziwnie. Może zagadka z Mao się rozwiąże?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 5:28 pm

-O 17 kończysz chyba zajęcia prawda? Kyo też czyż nie? To może o 17? Chciał bym zadać wam parę pytań odnośnie waszego kolegi. Zatem jesteśmy umówieni tak? To bardzo sie cieszę. Może pokażesz mi parę swoich obrazków o których tyle opowiadałaś. - Ucieszył się profesor.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 5:30 pm

-Tak, Kyoishi również tak kończy. A czemu Pan chce rozmawiać o Mao? była tego ciekawa, może to właśnie ON go zabił...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 5:40 pm

-Cóż był jednym z moich uczniów. To normalne że interesuję się jego losem. To mam nadzieję że zobaczymy się później, ale teraz leć, nie masz czasem kolejnych zajęć w drugim budynku za 10 minut? Lepiej już leć. - Odrzekł pakując swoje rzeczy. Profesor wyszedł spokojnie i ruszył ku swemu gabinetowi.
Kolejne zajęcia minęły spokojnie, w końcu był czas iśc do domu jednak nim to nastąpiło zaczepiły ją koleżanki z klasy.
-No no widzę że nasza "pani idealna" ma wreszcie swojego wymarzonego rycerza na białym rumaku. - Rzekła jedna z nich, miała długie blond włosy i mocny makijaż. Miała na imię Alicja.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 5:42 pm

-A co, zazdrościsz? Heh, nic dziwnego. uśmiechnęła się szyderczo, kiedy pakowała książki. Alicja była jednym z tych plastików, cóż poradzić. -Nie no, ja w pełni rozumiem, że masz mi czego zazdrościć, nie martw się. nonszalancko na nią spojrzała. No, się znalazła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 5:52 pm

-Zazdrościć? Chyba żartujesz, takiej kujące jak ty nie ma czego zazdrościć. A ten twój Kyoishi to zwykły kłamca i kobieciarz. Z resztą jeszcze się sama przekonasz. - Rzekła odchodząc w raz ze swoimi koleżaneczkami.
Wtem pojawił się Kyo.
-Hej skarbie. - Rzekł spokojnie całując ją na powitanie. -Jakieś koleżanki? - Zapytał spokojnie.
-Siema mała. - Usłyszała powitanie, dopiero teraz zauważyła że Kyo nie jest sam. Był z nim chłopak którego wielokrotnie widziała i dobrze znała. Chyba najbardziej wyluzowany facet w całej szkole, najlepszy przyjaciel Kyo imieniem Noaru Seoy. Krótkie włoski w kolorze ciemnego blondu, naturalne oczywiście, brązowe oczy, kolczyk w uchu. Ubrany był w białą sweterkową bluzkę z długimi rękawami a na to czarna kamizelka z kapturem z futerkiem.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 5:55 pm

-Cześć, kochanie. cmoknęła go w usta. -Gdzie tam koleżanki. Podeszły i śmieją się, że mam chłopaka, który jest "kłamcą i kobieciarzem". Pfff.- przytuliła Kyo. Kiedy usłyszała "siema mała" odpowiedziała: -No cześć. i lekko się uśmiechnęła. -Kyo, profesor do nas przychodzi o 17, pogadać o Mao... przyciszyła głos.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 6:03 pm

-Jaki profesor? - Dopytywał Kyo. -Ale wiesz skarbie... ja no...
-Kyo stary weź nie ściemniaj mi tu, wiem że to twoja pierwsza dziewczyna ale wiesz w związkach liczy się szczerość. - Rzekł swym wyluzowanym tonem Noaru który nigdy niczym się nie przejmował.
-Nie tak głośno Noaru! Chcę utrzymać swoją reputację pogromcy kobiecych serc! Co to będzie jak się dowiedzą że Anastazja jest moją pierwszą i jedyną! Weź ty czasem pomyśl co mówisz! - Denerwował się Kyo.
-A ty bo byś czasem wyluzował stary. - Burknął Noaru. -Tak czy inaczej twój chłoptaś chciał powiedzieć że obiecał mi że pójdziemy na piwo. Tak że poluzuj mu smyczkę kochana i daj wyskoczyć z kumplem zalać robaka. - Tłumaczył Noaru swym zwykłym olewackim tonem.
Byli zabawną mieszanką charakterów, Kyoishi przejmował się dosłownie wszystkim, we wszystkim musiał być najlepszy, ciężko pracował a wszystko musiało być idealne i perfekcyjne, natomiast Noaru był typem wyluzowanego gościa którego mało co obchodzi i niczym sie nie przejmuje. Razem chodzili do tej samej klasy i kumplowali się jeszcze w dzieciństwie.
-Ana, mogę iść? Proszę, w domu ci wszystko wynagrodzę. - Rzekł błagalnym tonem Kyo.

Ostatnio zmieniony przez Kyoishi Laveriette dnia Pią Lip 27, 2012 6:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 6:10 pm

-Spoko, idź. Najwyżej Pan Roshiel przyjdzie po prostu do domu i mnie popyta, zobaczymy jeszcze jak wyjdzie. To... miłego picia. I następnym razem sam mi to powiedz. i ucałowała go namiętnie. Przytuliła się do niego, a gdy przestała się w niego wtulać, klepnęła jego kolegę w ramię.
-Tylko się nie zapijcie.- zaśmiała się. XD -To ja idę do pana Roshiela. Może przełożymy termin. dodała jeszcze po chwili. Wyszła z sali i pobiegła szukać pana Roshiela. Znalazła go.
-Profesorze! Profesorze! O, jak dobrze, że Pana zastałam. Chodzi o to, że Kyoishi ma ważną...sprawę do załatwienia i go dłuższy czas nie będzie w domu. Może jutro będzie panu pasowało? spytała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 6:18 pm

-Spoko mała, ze mną twojemu chłoptasiowi nic nie grozi. A jak się spije to go obiecuje w jednym kawałku do domu doprowadzić ... a jak będzie trzeba to nawet donieść. - ZAśmiał sie Noaru.
-Jakie znowu donieść?!? Co?!?! To już nie pamiętasz kto kogo prowadził ostatnio? Po za tym ładną mi reputację przy Anastazji robisz. - Denerwował się Kyo, Noaru tylko się śmiał.
-To do zobaczenia skarbie. - Rzekł Kyoishi ucałowawszy Anastazję na dowiedzenia. Po czym odszedł z Noaru.

Anastazja znalazła Roshiela właśnie sie pakował.
-Kyo nie będzie? To nic nie szkodzi. Porozmawiamy we dwójkę, w końcu też byłaś koleżanką Mao. A teraz wybacz muszę już lecieć, spotkamy się za pół godzinki, muszę jeszcze coś załatwić. - Rzekł profesor oddalając się.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 6:20 pm

-Dobrze. To do zobaczenia. Anastazja pognała do domu.
-Mao? Gdzie jesteś? Pojaw się, szybko! Coś ważnego się niedługo wydarzy! czekała aż czarna postać się pojawi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 6:29 pm

Mao pojawił się tuz obok niej.
-Cóż takiego ma się wydarzyć? - Zapytał przeciągając się. -A i co z tym twoim genialnym planem?
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 6:31 pm

-No nie wypalił właśnie! Powiedziałam, że ja coś odkrywam, coś wspaniałego i w ogóle, a Roshiel tylko się zachwycił... no i chce przyjść do nas, aby zadać nam pytania o Tobie. Bo byłeś jego uczniem i chce się dowiedzieć... nie wiem czego. A Kyo nie będzie, więc, jeśli Roshiel nie będzie widział, będziesz słuchał, jak mówi, dobra? powiedziała szybko biorąc wdech.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 6:36 pm

-Że co? On ma tu przyjść? Ten morderca? Do tego kiedy kiedy będziesz sama? Nie rozumiesz?!?!?! On chce się pozbyć świadków! A co jeśli cię zabije i upozoruje samobójstwo tak jak zrobił to ze mną?!?! Będę cię bronił, chodź by nie wiem co. Nie pozwolę by ten potwór skrzywdził jeszcze kogoś! - Rzekł Mao z lekko zaszklonymi oczyma, o ile duch może mieć zaszklone oczy.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 6:41 pm

-Dobrze, dobrze. Zaraz tu pewnie będzie! Chcę jeszcze pożyć... dobra, zaraz tu będzie. Miejmy nadzieję, że to... dobre..blegh. aż dziwne się poczuła. -intencje. dokończyła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 6:52 pm

-Uważaj na siebie Ana, to potwór, obojętnie jakimi słodkimi słówkami by cię poił. To zło wcielone! Morderca! A ty jeszcze sama zaprosiłaś go do domu mimo iż nie ma Kyo który mógł by cię obronić. Nie zaprasza się mordercy do domu. - Wyrzucał jej Mao.
Wtem odezwał się dzwonek do drzwi.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 6:54 pm

-Sam się spytał...o nie, to on. Dobra.. csiii. szepnęła Anastazja.
Otworzyła drzwi.
-Dobry wieczór, miło Pana widzieć, Panie Roshiel. Zapraszam do środka. uśmiechnęła się. Gdy się odwróciła, przygryzła wargę, by Mao widział, że się obawia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 6:59 pm

-Nie martw się, jeśli tylko będzie czegoś próbował obronię cię! Będę tu cały czas. - Rzekł Mao stojąc tuż obok niej.
Roshiel przez chwilę spojrzał w kierunku Mao niemal jakby go widział, ale moze patrzył tylko na lustro w korytarzu.
-Dobry wieczór. - Rzekł profesor. Otrzepał się ze śniegu (bo mamy zimę XD ) i wszedł spokojnie do środka.
-Nie pogardził bym ciepłą herbatą jeśli można, taki ziąb na dworze. - Rzekł spokojnie ściągając płaszcz.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 7:04 pm

-Już się parzy. To... o czym chciał pan porozmawiać? Proszę tutaj, na kanapę. Słucham pana. Będę przy okazji robiła dla Pana herbatę, ale proszę mówić. póki co spokojnie się zachowała. Kiedy herbata była gotowa, położyła ją tuż pod nosem Roshiela. Ciepły dym grzał go w ręce.
-Słucham pana. dodała, bowiem wcześniej nic jeszcze o intencjach nie słyszała. Usiadła dalszy kawałek, tak dla bezpieczeństwa. Spoglądała czasem na Mao.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 7:12 pm

Roshiel spokojnie zabrał filiżankę z trunkiem ze stołu i ograł o nią dłonie.
-Otóż jak już mówiłem, martwię się tą nagłą śmiercią jednego z moich studentów. Przyszedłem tu by dowiedzieć sie moze czegoś więcej o okolicznościach jego śmierci. Działo sie coś dziwnego? Może wspominał o kimś lub o czymś? - wypytywał profesor.
Mao spoglądał na niego złowrogim wzrokiem.
-Sprawdza cię. Nie wierzę że mógł się o mnie martwić, drań jeden. - Wycedził przez zaciśnięte zęby chłopak.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 7:16 pm

-Wie pan, ja nic praktycznie o nim nie wiem. To było po prostu... no... nagle, nie wiadomo nawet, skąd. starała się udać, że nic nie wie, i to jej wychodziło.
-Ale uczył się dużo nocami, często miał zapalone światło. Widać, że był pilny. dorzuciła, by trochę nawrzucać do sumienia profesora. Spojrzała jeszcze na Mao. Czekała na odpowiedź profesora.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 7:26 pm

-Tak, tak wiem był pilnym uczniem, ale od jakiegoś czasu zaczął opuszczać zajęcia. Próbowałem jakoś z nim pomówić jednak nie potrafiłem do niego dotrzeć. - Westchnął Roshiel.
Mao spojrzał na niego nienawistnym spojrzeniem.
-"Omijałem zajęcia? A no tak! Bo po co mi w życiu pańskie durne lekcje na temat trelu ptaszków w beznadziejnym wierszyku. To chyba jasne że wolałem się skupić na bardziej przyszłościowych zajęciach, jak wykłady profesora Steina." - Burknął Mao. Wiedział dobrze że Roshiel go nie słyszy jednak nie mógł się powstrzymać by mimo wszystko na niego nie nawrzeszczeć.
-Wiem też że pracował nad jakimś poważnym projektem dla profesora Steina. Widziałem że praca nad tym cokolwiek to było pochłonęła go tak że reszta świata przestała mieć znaczenie. Martwiłem się, w końcu był moim uczniem. A teraz... teraz jeszcze to.... - Rzekł profesor starając sie ukryć niepokój.
-"Martwiłeś potworze?!?!?! Martwiłeś?!?!? To dlatego mi groziłeś że mam to zostawić? To dlatego mnie zabiłeś?!?!? Jak możesz tak kłamać?!?! " - Wrzeszczał Mao który widząc swego rzekomego oprawcę nie mógł zachować spokoju. Widać że od samego początku nie darzył profesora sympatią.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 7:31 pm

-Wie pan... tego właściwie nie wiedziałam. Co jeszcze pan chce mi powiedzieć? Ja go w sumie naprawdę nie znam, wiem tyle, ile każdy jego znajomy wie. odpowiedziała. Gdy profesor sięgnął po filiżankę, szybko odwróciła głowę w stronę Mao i pokazała mu jednoznacznym gestem, by przestał. Spojrzała ponownie na profesora. Pomyślała jeszcze tak, by Mao to wiedział "Cicho, nie mogę się skupić! Spokojnie. On jeszcze chce coś powiedzieć, posłuchaj, może to coś ważnego.".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 7:37 pm

Mao odetchnął głęboko by się uspokoić jednak wciąż był wściekły.
-Może nie powinienem ci tego mówić, ale podejrzewam że to nie było samobójstwo. Wiem że to dla ciebie pewnie szok co mówię, ale mam swoje powody by tak przypuszczać. Dlatego musisz mi powiedzieć wszystko co tylko wiesz, jakikolwiek fakt może pomóc. Mieszkałaś z nim pod jednym dachem. Przyjmował gości? Może coś powiedział. każdy szczegół może pomóc. - Rzekł profesor dopijając herbatę.
Mao spojrzał na niego nienawistnym spojrzeniem po czym na Anastazję.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    

Powrót do góry Go down

Na wieki razem - Anastazja
Powrót do góry 
Strona 5 z 27Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next