Imperio de la Mentira

Całkowita wolności, pod każdym względem.

Forum RPG o wszystkim co nam się tylko zamarzy.

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Na wieki razem - Anastazja

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next
AutorWiadomość
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

Liczba postów : 328

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 7:39 pm

"Coś wymyślę, powiem, że nic już nie wiem."
-Płacił czynsz i uczył się nocami. Tyle wiem. Tak to już nic nie wiem, uwierzy pan. Ale... nie rozumiem, kto mógł go zabić? spytała.
"Może się przyzna, nie sądzisz?" mówiła myślami do Mao.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

Liczba postów : 797

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 7:46 pm

-"Nic mu nie mów, sprawdza cię czy coś wiesz. A jeśli tylko zrozumie ze wiesz za dużo wyeliminuje cię tak samo jak mnie, aby jego zbrodnie nie wyszły na jaw. " - Rzekł rozzłoszczony Mao. -"Raczej nie liczył bym że się przyzna, nie widzisz tego jak gra zatroskanego dobrego i kochanego profesorka? Potwór jakich mało, i mistrz kłamstw. " - Skwitował chłopak.
-Cóż, jeszcze nie wiem tego na pewno ale mam swoje podejrzenia. Puki co nie chciał bym nikogo wskazywać palcem. - Odrzekł spokojnie profesor.
Wtedy wszyscy troje usłyszeli trzask drzwi frontowych, już po chwili do pokoju wtoczył się pijany Kyoishi.
-Witam pana, skarbie. - Przywitał się chłopak. Powiesił swoją kurtkę po czym opadł ciężko na kanapie obok Anastazji. -To o czym tak rozmawiacie?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 7:50 pm

"Dobra, teraz i tak już pewnie nie będzie dużo gadał... ale obronisz też pijanego Kyo, nie?" zarzuciła myślą.
-Kyo?! Kurde, że ja Ci pozwoliłam iść! Wyglądasz jak ćpun! Otrząśnij sięęęę... trzęsła jego ramieniem. -Rozmawiamy o śmierci Mao. dodała po chwili.
-Przepraszam Pana Profesora. Jeśli będzie Pan coś wiedział, może śmiało pan informować. Chciała jakby go "wygonić", już wystarczy, że Kyo był pijany.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 7:59 pm

-"Mam też bronić Kyo? Nie wiem czy będę w stanie. Nie jestem pewien że potrafię choćby ciebie obronić w tym duchowym stanie. Ale zrobię co w mojej mocy." - Odrzekł Mao.
-O Mao? A opowiedziałaś o tym ze wszystko było we krwi? O tym że widziałaś jakieś zjawy? Albo o tym gościu przed śmiercią Mao? Bo ja ... ja to bym coś z tym zrobił... nie będzie jakieś byle duchowe gówno straszyło mojej dziewczyny. - Mówił Kyo, jego wypowiedzi były nieskładne i podyktowane alkoholem w jego krwiobiegu. -I tak wiem... wiem że wyglądam strasznie... ale powinnaś asssię tego spodziewać... nie piliśmy haha... coli... chyba że z wódką. - Kyo zaczął się śmiać.
-"Cholera! Ratuj sytuację Ana! On nas wsypie! Profesorek wie że coś wiemy! Ana ratuj!" - Wrzasnął zdenerwowany Mao.
-Proszę kontynuuj Kyoishi jesli możesz, chętnie posłucham o tym wszystkim. - Rzekł Roshiel a w jego oczach coś sie zmieniło, jakaś iskierka zainteresowania której przed chwilą tam jeszcze nie było.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 8:03 pm

"O cholera jasna! Ja go chyba uduszę zaraz!"
-Profesorze, on jest pijany i gada kompletne głupoty. przybliżyła się do Kyo i szepnęła mu do ucha. -Ciiiiiiiiiiiichoooooooooo....! szepnęła. "Zaraz postawię to na nogi." -Profesorze, on naprawdę nie wie, co mówi. Proszę uwierzyć. Po prostu się napił i teraz nie wie, co mówi. Wie pan, już późno. Jesteśmy już zmęczeni... Pan nie? Może jutro porozmawiamy? próbowała go już zniechęcić. "Módl się, aby to podziałało." myślami gubiła już sens tego wszystkiego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 8:10 pm

-Jakie bzdury? Teraz bzdury tak? A jak przyleciałaś do mnie cała roztrzęsiona bo widziałaś jakieś zjawy to nie były bzdury! A ta krew? Te wzory? Sama je przecież widziałaś! Nie oszalałem! - Wrzasnął Kyoishi.
Roshiel wstał ze spokojem i zabrał płaszcz.
-Rozumiem że jest już późno... ale chciał bym porozmawiać z tobą kyoishi jak wytrzeźwiejesz. Widzę ze wiecie więcej niż chcecie powiedzieć, ale nie musicie sie mnie obawiać. Chcę tylko pomóc. - Rzekł profesor po czym sięgnął po coś do kieszeni dłonią.
-"Ana! On może mieć broń! Ana! Uważaj!" - Wrzasnął Mao po czym szybkim skokiem powalił profesora na ziemię.
Tak sie niefortunnie zdarzyło że Roshiel uderzył o kant ściany rozwalając sobie głowę i tracąc przytomność.
-"Udało mi się! Uratowałem was! Udało się! Teraz zabierz mu broń którą wyciągał Ana." - Rzekł pospiesznie Mao.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 8:17 pm

-Kyoishi! wrzasnęła. Kiedy spojrzała na to, co się działo, po prostu osłupiała.
"Mao! O Jezu..." wrzasnęła myślami. Podeszła i spojrzała, czy to broń?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 8:19 pm

-Co tu sie do cholery dzieje? Czemu go popchnęłaś?!?! - Wrzasnął Kyo z perspektywy którego tak to wyglądało.
Okazało się iż mężczyzna sięgał właśnie po wizytówkę którą miał właśnie w dłoni. Chciał z pewnością dać im swój numer telefonu, jednak Mao zareagował gwałtownie chcąc bronić Kyo i Any.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 8:22 pm

-Nie popchnęłam go! Siedziałam obok Ciebie, nie widzisz?! krzyknęła. "Mao... ch-chyba Ci nie wyszło..." pomyślała. Podbiegła ze łzami w oczach do profesora. Trzęsła jego ramieniem. Na szczęście uderzenie nie było poważne, miał tylko siniaka. Cóż, kąty nie były ostre. Modliła się, by otworzył oczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 8:25 pm

-Cholera jasna, co my teraz zrobimy? Jak się z tego wytłumaczymy? - Rozpaczał Kyo. - Szybko dzwoń po pogotowie! -Wrzasnął przerażony całą sytuacją.
-"czyli to nie była broń? Ale ... ale... bałem się ze po tym czego sie dowiedział zechce was skrzywdzić." - Tłumaczył się Mao.
Z rany na głowie która jednak była tylk drobnym skaleczeniem ciekła obficie krew. Po kilku dramatycznych minutach Roshiel odzyskał przytomność.
-Co... co się stało? - Zapytał trzymając sie za rozwaloną głowę.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 8:30 pm

-Proszę usiąść. zaprowadziła go na kanapę. "Dobra, wyjdzie z tego... eh..." Kyo jest teraz na nią wściekły, tylko za co? Ona powinna, wrócił całkowicie pijany, i nagadał mu tego, czego NIE WOLNO było mówić! Dobra, dobra... przeżyje się to jakoś. Jej oczy były całe mokre, dłonie też. Była wstrząśnięta sytuacją.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 8:35 pm

Więc zabrało go pogotowie, podejrzewano że może mieć wstrząs mózgu.
Kyo był zdenerwowany ale wiedział że po mimo alkoholu powinien być silny dla Anastazji.
Pospiesznie napisał jakiegoś smsa nie wiadomo do kogo po czym przytulił do siebie zapłakaną Anastazję, śmierdział jak cała gorzelnia w której ktoś pędził bimber z papierosów ale mimo wszystko starał się ją jakoś pocieszyć.
-To był wypadek... profesor na pewno ni będzie miał nam tego za złe. - Rzekł spokojnie.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 8:38 pm

Była tak zapłakana, że nie mogła mówić.
-Nie jesteś na mnie zły? spytała, ocierając łzy. W sumie sama powinna być zła za to, że się tak zapił.
-A chociaż... dobrze się bawiliście? spytała, kiedy trochę się otrząsnęła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 8:44 pm

-Ehhhh nie jestem zły... to był wypadek... a profesor Roshiel na pewno nie jest tak wredny by się na nas mścić za coś takiego. Z resztą jutro pójdziemy go odwiedzić w szpitalu. Zaniesiemy kwiaty, bombonierkę i przerosimy. - Odrzekł spokojnie po czym ruszył do szafy aby się przebrać. Chyba po raz pierwszy Anastazja miała okazję widzieć go nago, jako że przez alkohol nie miał oporów przed przebieraniem sie na jej oczach mimo iz zazwyczaj starał się być gentlemanem i nie obnażał sie przy innych. Nagośc była dla tego grzecznego chłopca wręcz tematem tabu. Teraz Anastazja miała okazję podziwiać jego piekną umięśnioną i sexowną klatę ... i nie tylko. Przebrał się szybko w piżamę i opadł ciezko na łóżko.
-To był ciezki dzień chodźmy spać. - Po chwili milczenia i zastanowienia wreszcie odpowiedział na pytanie. - Tak... chyba było fajnie... ale gdybym wiedział że w domu czeka mnie taka "niespodzianka" to napił bym się bardziej... na trzeźwo bym tego bajzlu nie zniósł. - Burknął tylko obracając się na bok gotowy do snu.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 8:47 pm

Anastazja wzdychnęła ciężko. Spojrzała na jego nagość i się lekko podnieciła {XD}. Sama się przebrała na jego oczach. Cóż, skoro on, to ona też. A co jej tam! Potem podeszła do niego i ułożyła się obok.
-Dobranoc... westchnęła i ucałowała go w policzek. Wzięła go za rękę i zamknęła oczy, czekając na jakiś buziak lub czułość od niego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Lip 27, 2012 8:50 pm

Jednak Kyoishi był zbyt pijany i wykończony, zasnął momentalnie tak że tylko przez chwilę zobaczył jeszcze widok nagiego ciała Anastazji przed sobą po czym zmorzył go błogi sen.

Rano pobudka była wyjątkowo nie przyjemna, Kyo na kacu wręcz słyszał skrzypienie własnych otwieranych powiek. A trzeba było iść na zajęcia. Dziś leżał w łóżku do oporu tak że to nie on wstał dziś pierwszy.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sob Lip 28, 2012 8:55 am

Anastazja uniosła się i opierała na ramieniu. Spojrzała na Kyo.
-Żyjesz? spytała. -Teraz już wiem, co to znaczy pozwolić Ci iść na piwo! rzekła niezadowolona. Że też nie pomyślała.
-Chyba lepiej będzie opuścić zajęcia i iść do szpitala. powiedziała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sob Lip 28, 2012 3:32 pm

-Oj daj spokój to były tylko dwa piwa... no może 3... albo 6 ale czy to ważne... też czasem mam prawo gdzieś wyjść z kumplem. Ty też czasem możesz gdzieś wyskoczyć z koleżankami, tą Alicją czy jak jej tam było.
Kyo przeciągnął się nadal nieco nie przytomny.
-Nie ma mowy że ominę zajęcia. - Oznajmił i ruszył do łazienki żeby się jakoś przygotować. Był bardzo obowiązkowy, nigdy jeszcze się nie zdarzyło by opuścił jakiekolwiek zajęcia.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sob Lip 28, 2012 3:35 pm

-Alicję? Pfff, już wolę się zabić, niż gdziekolwiek z nią iść. Ja praktycznie nie mam żadnych koleżanek, tak więc, cóż. 6 piw? O matko... przeciągnęła się i czekała przed łazienką, również chciała się ogarnąć. Stała i spoglądała w sufit, ścianę i tak na zmianę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sob Lip 28, 2012 3:48 pm

-Skarbie... w tym domu są 2 łazienki... myślę że się podzielimy. - Odezwał się głos z za drzwi.
Po jakimś czasie, zrobili co trzeba, zjedli śniadanie, ubrali się, umyli przyszedł czas na zajęcia.
Jak zwykle pierwsze miały być zajęcia z profesorem Roshielem jednak pojawił się jakiś inny wykładowca.
-Witajcie jestem Katan Avgarde Rektor wydziału matematyczno-fizycznego. Profesor Roshiel miał wczoraj wypadek i nie będzie mógł przeprowadzić z wami zajęć, dlatego ja się wami zajmę. Zazwyczaj nie prowadzę zajęć jednak dla profesora Roshiela zrobiłem wyjątek. Proszę bardzo oto kserówki na dzisiejsze zajęcia. Przeczytajcie je i w grupach 2 osobowych opracujcie według pytań na kartkach.
Grupa szybko podzieliła sie na pary jednak z Anastazją nikt nie chciał być. Została jej tylko jakaś nowa srebrnowłosa dziewczyna. Miała długie lśniące włosy, niebieskie oczy i przyjazny wyraz twarzy. Ubrana była kobieco ale elegancko, trudno było pomylić ją z tymi plastikami jakich bylo tu pełno. Podeszła do Anastazji i usiadła obok niej w ławce.
-Witam, jestem Sabrea Creed, jestem na psychologii ale kilka zajęć mamy wspólnie żebym mogła pogodzić naukę z pracą. Widać będziemy razem pracować. - Rzekła przyjaźnie dziewczyna.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sob Lip 28, 2012 3:52 pm

Anastazja tylko przelotnie spojrzała na zadania. Była dość zła, były dziwne. Pan Roshiel jest lepszy. Od razu tak pomyślała. Jak dosiadła się do niej dziewczyna, również skinęła głową na powitanie.
-Ja jestem Anastazja Vileta. krótko i dokładnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sob Lip 28, 2012 4:02 pm

Roshiel z pewnością był lepszy jako że on naprawdę przejmował się tym przedmiotem, opowiadał o wszystkim z pasją i zaangażowaniem. Katan natomiast był typowym służbistą, jego nie obchodziło piękno wiersza czy jego przekaz, tak naprawdę obchodziło go jedynie by zadania były zrobione i zgadzały się z odpowiedziami w książce. Katan był matematykiem, ścisłowcem jego nie obchodziły poetyckie uniesienia jego światem było jego laboratorium. Zatem co tu robił? Sam rektor przybył tu dla profesora Roshiela? Ten to musi mieć znajomości.
-Miło poznać. To może ja wezmę zadania od 1 do 10 a ty od 11 do 20? - Zaproponowała dziewczyna.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sob Lip 28, 2012 4:06 pm

-Okej.
Kiedy dziewczyna wykonała zadania, Anastazja zabrała się za wykonywanie. Kiedy już wykonały wszystkie obie, spytała:
-Odnosimy nauczycielowi? i spojrzała w jego kierunku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sob Lip 28, 2012 4:18 pm

Był już koniec zajęć, Sabrea spakowała swoje rzeczy i spojrzała na Anastazję. Sabi była dziwną dziewczyną, zawsze miała i pomocna jednak z jakichś przyczyn trzymała innych na dystans, często zapraszano ją na wszelkiego rodzaju imprezy i tym podobne jednak ona zawsze tylko grzecznie odmawiała. Za to Anastazji niestety nikt nie zapraszał, raczej nie była lubiana w swojej grupie w przeciwieństwie do Sabi która studiowała dwa kierunki.
-Jasne oddamy. - Rzekła przekazując swoje notatki Anastazji. Gdy dziewczyny oddały swoją pracę Profesor Katan przejrzał ją pobieżnie. Skrzywił się nieco porównując je z tym co miał w podręczniku.
-Przykro mi ale wasze odpowiedzi są błędne, na przykład w 10 brakuje uzasadnienia, w 12 brak opisu środków stylistycznych, a gdzie odniesienie do teorii? Nie, drogie panie. Nie mogę tego uznać. Proszę na jutro mi to poprawić. - Odrzekł profesor poprawiając krawat.
-Ale... profesor Roshiel pewnie uznał by te odpowiedzi. Odwoływałyśmy się do myśli przewodniej całego tekstu szukając w nim głębszego ponadczasowego sensu. Czyż nie o to chodzi w tym przedmiocie aby polegać na emocjonalności i własnych przeżyciach? - Próbowała sie obronić Sabi.
-Może i tak, ale ja tu mam odpowiedzi i nie ma w nich szukania głębszego sensu ani odniesień do emocji. Tak więc proszę to poprawić i przynieść na jutro. - Odrzekł surowo wykładowca po czym wyszedł.
to były już ostatnie zajęcia Kyo czekał przed salą.
-To co teraz robimy? - Zapytała smutno Sabrea.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sob Lip 28, 2012 4:25 pm

-Zabijemy go. i ruszyła. Gdy jednak Sabi złapała ją za rękę by nie szła, stanęła.
-Musimy to poprawić. Nie zna się na przedmiocie, a go prowadzi, idiota jeden. burknęła. -Ja poprawię zadania które robiłam, a Ty popraw te, które robiłaś, ok? Najwyżej coś wymyślę i Ty też. A teraz muszę iść... wybacz. Do zobaczenia jutro! uśmiechnęła się i ruszyła w stronę Kyo.
-Ten profesor zamiast profesora Roshiela jest wybitnym idiotą. Uczy ścisłych i zastępuje Roshiela? Pf, idiotyzm. burknęła niezadowolona. Ucałowała Kyo na powitanie.
-A Ty jak? U Ciebie w porządku? spytała, by nie zarażać go swoim niezadowoleniem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    

Powrót do góry Go down

Na wieki razem - Anastazja
Powrót do góry 
Strona 6 z 27Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next