Imperio de la Mentira
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Imperio de la Mentira

Całkowita wolności, pod każdym względem.


Forum RPG o wszystkim co nam się tylko zamarzy.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Na wieki razem - Anastazja

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
AutorWiadomość
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 5:18 pm

Nocą w ciemnym pokoju dostrzegła przystojnego chłopaka o długich zielonych włosach związanych z tyłu w uroczy ogonek. W uchu miał kolczyk z błękitnym oczkiem. Ubrany był schludnie i stylowo. Uśmiechał się i patrzył w księżyc.
Kuro i Black łasiły się do jego nie materialnego ciała domagając się głaskania którego jednak nie mógł im zapewnić.
-Dziękuję ci Anastazjo. Czuję się teraz taki wolny, nie czuję już strachu, bólu, żadnych obaw. Jestem już wolny od kiedy ten potwór Stein trafił do więzienia. Teraz dusze tych których zabił, te które widziałaś przed jego domem dręczą go nocami. Znalazły do niego drogę, teraz odpokutuje za swoje zbrodnie. A jednak profesor Roshiel chciał mi tylko pomóc, nie wiem jak mogłem mieć go za wroga. Ale teraz, teraz już wiem wszystko. Wiem kto był moim prawdziwym przyjacielem a kto wrogiem. Dziękuję ci za wszystko Anastazjo. - Rzekł pogodnie z delikatnym ciepłym uśmiechem na zdrowo wyglądającej twarzy. Aż trudno było poznać że to ten sam Mao. W chwili swej śmierci wyglądał jak zabiedzony wyczerpany pies z pod sklepu a teraz? Zupełnie jak za dawnych lat, nim zajął się swoimi badaniami. Wcześniej jego włosy nie miały praktycznie żadnego koloru, ot ciemne krótkie pozlepiane strąki. Teraz były długie i lśniące, wcześniej je obciął bo mu przeszkadzały i nie miał czasu o nie dbać. Zapadnięta twarz umęczonego człowieka teraz nabrała kolorków i zdrowego wyglądu. Był taki jak kiedyś, taki jak na pierwszym roku gdy go poznali.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4591
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 6:26 pm

"Nie ma za co. Jak sam widzisz oberwałam, ale dobrze się z tym czuję. Wciąż mam ochotę mu dokopać, ale, duchy to zrobią..." rzekła myślami.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 6:34 pm

-Ja, jestem już wolny ale zostanę tu aby cię chronić. Wystarczy że wezwiesz moje imię. Po za tym wiem że "ją" spotkałaś. Uważaj może i wygląda jak jakiś anioł ale to niebezpieczna istota. Stoi pomiędzy światłem a cieniem, Bogiem a Szatanem. Dobrem a złem. Lepiej uważaj. - Rzekł lekko nerwowo po czym podszedł do Anastazji ze spokojem.
-Ale teraz już śpij... - Rzekł ciepło a Anastazja natychmiast zapadła w sen, i śniła te nocy już tylko dobre sny.
Była już niedziela, Anastazja spała jak zabita więc Kyo wstał i zrobił śniadanie. Położył tackę ze śniadaniem, świeżą różą oraz karteczkę w której napisał "Dzień dobry promyczku." przy jej łóżku.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4591
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 6:38 pm

Anastazja uniosła się ciężko. Zjadła śniadanie i poszła do kuchni wolnymi, leniwymi krokami. Trzymała się za głowę.
-Ale dziwnie się czuję... będę siedziała tylko w domu. i uwaliła się na sofie, mając głowę wciśniętą w poduszkę. Wyglądała dość śmiesznie. -Czuję się jakbym zjadła wszystkie rzeczy na świecie a potem wybuchła i wróciła do własnej postaci. Nie chcecie się tak czuć. wydukała.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 7:03 pm

Kyoishi właśnie siedział z Sabi w kuchni i rozmawiali.
-Napij się kawy mi to zawsze pomaga. - Odrzekł Kyo tutejszy kawoholik XD .
-Jak ci czegoś potrzeba to pójdę do apteki. - Odrzekła Sabi.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4591
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 7:17 pm

Anastazja się uniosła.
-Nieee... powiedziała. Wyglądało to w sumie dziwnie, ostatnio coś dziwnie się zachowywała. Poszła do pokoju Kyo i wyszła na ogród. Usiadła pośród grządek i oparła głowę o własne kolana. Nie wiadomo, co się ostatnio z nią działo.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 7:25 pm

Kyo wyszedł za nią zaniepokojony na zewnątrz szczelnie otulając sie kurtką.
-Ana, wracaj do domu tu zamarzniesz. - Rzekł do dziewczyny po czym przykucnął przy niej.
-Ana skarbie, co sie dzieje? - Otulił ją ramieniem.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4591
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 7:26 pm

-Moja mama nie żyje. wyjąkała i znów schowała głowę w nogi. Zaczęła szlochać po cichu. -Dostałam list pożegnalny, ale zatrzymałam dla siebie... jednak nie wytrzymam. Najchętniej teraz bym się udusiła. powiedziała.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 6:22 pm

-Jak to nie żyje? Co się stało? - Zapytał Kyo zaskoczony po chwili mocno ją przytulił do siebie.
-Już dobrze skarbie..... jesli chcesz pojadę z tobą na pogrzeb. - Rzekł spokojnie tuląc ją.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4591
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 6:26 pm

-W sumie ona się mną nie interesowała, nie chciała mnie. Chciała mieć syna. I gdy się wyprowadziłam, płakała ze szczęścia, natomiast ojciec z tęsknoty. Ale jednak... jakoś nie przyjemnie wiedzieć że nie żyje. Ale cóż. Chodź do środka... I wzięła go za rękę, wprowadzając do pokoju. Po chwili, trzymając go cały czas za rękę, wzięła ją i objęła się o tułów, sama zaś łapiąc go za plecy i przybliżając do siebie. Spojrzała mu w oczy i po prostu szeroko się uśmiechnęła.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:04 pm

-Przykro mi, ale nie wszyscy rodzice są idealni. Ale za to masz wspaniałego ojca tak? - Rzekł spokojnie Kyo wchodząc do środka i ściągając płaszcz.
-Może to nie moja sprawa ale co ci napisała w liście? Jeśli nie chcesz to nie mów, nie naciskam.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4591
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:05 pm

-No... nie jest najgorszy. powiedziała.
-Że to wszystko przeze mnie i dobrze, że się wyprowadziłam. Tylko ciekawa jestem, czym zawiniłam. po czym przytuliła się do Kyo, pociągając nosem.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:09 pm

-Oczywiście że niczym skarbie, to nie twoja wina i nawet tak nie mów! - Zaprotestował chłopak otulając ją ciepłym ramieniem.
-To jak chcesz jechać na pogrzeb? Będę z tobą cały czas, nie martw się. Po za tym poznam twojego tatę.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4591
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:11 pm

-Możemy jechać... Tak, jedźmy. powiedziała po namyśle. Spojrzała na Kyo i się uśmiechnęła.
-A jak tam wizyta u Katana i Rociela? Katan okazał się w sumie... inny, niż był. Nooo, jest zimny i wredny, ale potrafi być miły, nie? spytała.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:19 pm

-W sumie nigdy nie wiedziałem o tym że potrafi taki być. Dla mnie zawsze był oziębły. Myślę że nienawidzi mnie bo.. bo.... a z resztą to nie ważne. W każdym bądź razie po raz pierwszy w życiu się mną interesuje i nawet zaprosił mnie na herbatę. Swoją droga wiesz że Rociel i katan mieszkają razem? Nic dziwnego że Rociel dzwonił z jego numeru. Wiesz mój wuj wynajmuje mu pokój tak jak ja kiedyś tobie.
-A daleko mieszkasz? - Dopytywał.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4591
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:21 pm

-Mieszkają razem? Taka zabawna mieszanka charakterów. A jak się Katan czuje? spytała ponownie.
-Noo... dosyć. Mieszkam, a raczej, mieszkałam w Stargardzie Szczecińskim. Czyli dość..daleko. odpowiedziała i usiadła obok Kyoishiego gdy tylko on tak postąpił, po chwili jednak położyła głowę na jego kolanach.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:28 pm

-Fakt to dośc zabawne. Stanowczo do siebie nie pasują i mam dziwne wrażenie że pozabijają sie prędzej czy później. - Zasmiał się Kyo.
Pogłaskał włosy Anastazji zamyślony.
-To trzeba zrobić zakupy na podróż, sprawdzić w internecie połączenia. Skarbie kupisz jakieś picie i coś do kanapek na drogę? Bo z pewnością będziemy tam jechali parę godzin, lepiej się przygotować. A ja sprawdzę połączenia.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4591
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:30 pm

-Oczywiście, z chęcią je przygotuję. gładziła Kyo po policzku.
-I coś jeszcze. Powinnam powiedzieć Ci to dawniej, ale... świetną masz fryzurę. cóż. XD Ale miał, fakt. Anastazja tylko gładziła ręką tułów Kyo, czasem poliki.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:35 pm

-Tak wiem... nie na darmo siedzę w łazience co rano z 15 minut. A teraz leć już puki jest jasno. Nie chcę zebyś po nocy chodziła. - Kyo usiadł do komputera i zaczął sprawdzać połączenia oraz najlepsze ceny.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4591
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:38 pm

-Dobrze skarbie. powiedziała po czym się ubrała i ruszyła do sklepu.
-Dzień dobry. zarzuciła. Wzięła świeże bułki i chleb, 30 deko sera żółtego, 20 deko szynki konserwowej, lays, ciabatty, drożdżówki. Kiedy już zapłaciła, wyszła i zarzuciła krótkie "do widzenia", po czym ruszyła przed siebie do domu. Kiedy weszła, ściągnęła buty i radośnie zawołała tuż od progu -Jestem! i poszła do pokoju. -I co tam znalazłeś? spytała, całując go w policzek i trzymając reklamówkę w rękach pełną jedzenia.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:44 pm

Sprzedawczyni była bardzo miła dała jej wszystko co trzeba. Wiatr był strasznie zimny, na ulicach leżało sporo sniegu, cały świat był pokryty pięknym białym puchem. Nagle gdy Anastazja wracała do domu dostrzegła coś koło domu Kyo. Ku swemu przerażeniu zrozumiała że w śnieg leży jakaś postać, drobna, chuda postać w czarnej sukience bądź tunice. Widać było iż trochę już została zasypana wciąż padającym śniegiem. O boże czy ona żyje?
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4591
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:46 pm

Anastazja podeszła niepewnie bliżej. Hm, powinna wezwać Mao? Poczeka.
-Halo? i klasnęła w dłonie nad twarzą postaci. "Mao, chodź tu do mnie... czy to "ona"?" wezwała ducha.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:50 pm

Dziewczyna leżała w śniegu jak nie żywa, z pewnością była nieprzytomna a brak kurtki sprawiał że jej ciało prawie kompletnie zamarzło.
Mao pojawił sie na wezwanie.
-"Jaka "ona"? Chodzi ci o Cienistego Anioła? A skąd ja mam wiedzieć. Nie widziałem jej. Wiem tylko czym jest, czułem jej energię. Słyszałem o takich, ale nigdy nie widziałem jej twarzy. Z reszta nawet jeśli to ona to uratowała ci wtedy życie." - Rzekł spokojnie duch.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4591
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:56 pm

"Czekaj, podniosę ją. Hm... zadzwonić po karetkę?" była trochę zdezorientowana. -Halo? Pani żyje? Halo? klasnęła ponownie w dłonie. Zdjęcia z siebie kurtkę i owinęła ją osobę. Wzięła komórkę i wystukała numer na pogotowie.
-Halo? Dzień dobry, Anastazja Vileta się kłania, proszę przyjechać na ulicę Braci Gierymskich 20 leży tutaj nieprzytomna dziewczyna w śniegu, nie wiem, czy żyje! wydukała przez telefon.
"Dobra... obawiam się trochę, teraz nie mam ufności do nikogo kogo nie znam."
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:59 pm

Dziewczyna się ocknęła na chwilkę a jej wielkie szaro-błekitne oczy spojrzały na Anastazję błagalnie.
-Nie, nie chcę do szpitala... - Wydukała z ledwością. Po czym próbowała wstać, odmarznięte kończyny odmawiały posłuszeństwa. Widać było że jest ranna a każdy ruch sprawiał jej ból mimo to chciała uciekać.
-"To może być ofiara tego potwora z wczoraj" - Rzekł Mao patrząc na rany dziewczyny.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Sponsored content





Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 15 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Na wieki razem - Anastazja
Powrót do góry 
Strona 15 z 27Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Imperio de la Mentira :: Tereny :: Pałac Zapomnienia-
Skocz do: