Imperio de la Mentira

Całkowita wolności, pod każdym względem.

Forum RPG o wszystkim co nam się tylko zamarzy.

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Na wieki razem - Anastazja

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next
AutorWiadomość
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

Liczba postów : 328

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Czw Cze 20, 2013 7:04 pm

Anastazja początkowo dalej nie kontaktowała. Uniosła się lekko i złapała się za głowę.
-Ff... głowa mnie boli.. uch. i spojrzała na Rociela. Dopiero teraz skojarzyła, że to nie Kyoishi a zatroskany nauczyciel.
-Dzień dobry... co się stało, że pan tu jest..? spytała przeraźliwie.
-A gdzie Kyoishi? spytała po sekundzie. Oparła głowę na ramieniu Rociela, bo nie miała siły tak siedzieć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

Liczba postów : 797

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Czw Cze 20, 2013 7:08 pm

Ten ją podtrzymał po czym spokojnie ponownie pomógł jej się położyć.
-Leż spokojnie, musisz odpocząć. - Rzekł spokojnie.
-Kyo razem z Katanem rozmawiają z lekarzem. Zaraz wrócą. - Uspokajał ją. -Bardzo nas przestraszyłaś wiesz? Czy coś się ostatnio stało? A może dalej dręczy cię sprawa profesora Steina? Nie musisz się już niczego bać. Strin jest w więzieniu, a ja pan Katan i Kyoishi na pewno nie pozwolimy cię nikomu skrzywdzić. - Zapewniał próbując ją uspokoić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Czw Cze 20, 2013 7:14 pm

Anastazja przypomniała sobie wizytę tajemniczej kobiety.
-Stein czegoś ode mnie chce... odwiedziła mnie jego żona, potrzebuje jakiejś pomocy.. nie wiem co robić.. chciał mnie zabić a teraz oczekuje pomocy! rzekła. 
-Boję się, że coś mu odbije i mnie zakatuje na śmierć. Wiem, to głupio brzmi...- rzekła zasmucona. Zdziwiła się dodatkowo troską Katana. Lekarze? To gdzie ona jest?!
-Jesteśmy w szpitalu czy gdzie bo nie rozumiem... dodała po chwili.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Czw Cze 20, 2013 7:23 pm

-W domu, Kyo zadzwonił do swojego wujka, a ja przyjechałem razem z nim, akórat byliśmy razem na mieście. - Tłumaczył. Słuchał jej uważnie, jej słowa trochę go zaniepokoiły. Zmarszczył nieco swój mały nosek.
-Znam żonę Steina bardzo dobrze często przychodziła na uczelnię mimo iż tu nie pracuje. Jednak mimo wszystko uważam że nie powinnaś się zbliżać ani do niej ani do Steina. Ten potwór robił straszne rzeczy. Pogadam z nią żeby zostawiła cię w spokoju. Rozumiem że szuka pomocy, ale nie powinna z tym przychodzić do ciebie. - Rzekł zmartwiony i nieco oburzony że po tym wszystkim ta kobieta miała czelnośc pokazać się w domu niedoszłej ofiary swojego męża. Co prawda sama kobieta była niewinna jednak Rociel uważał że samo wspomnienie tego wszystkiego btło wystarczająco bolesne samo w sobie, nie musiała jeszcze tego uczucia podsycać.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Czw Cze 20, 2013 7:27 pm

-Może będzie dobrze... rzekła z niepokojem.
-Dziękuje panu bardzo. i uniosła z powrotem głowę, by rozejrzeć się za Kyo lub Katanem. 
-Kiedy przyjdą? Powiedzieć im o tym..? spytała niepewnie i położyła się ponownie, ziewając.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Czw Cze 20, 2013 7:32 pm

-Może lepiej nie ma co ich niepokoić, zajmę się tym a ty możesz spokojnie zapomnie o całej tej sprawie. Porozmawiam ją żeby cię już nie dręczyła. - Uspokajał ją rociel, ale co on zamierzał zrobić? Sam spotkać się ze Steinem? Nawrzeszczeć na tą biedną kobietą że przyszła do Any? Trudno stwierdzić.
Nagle jakby w odpowiedzi na pytanie Anastazji do pokoju wszedł Kyo i od razu podbiegł do niej.
-Ana skarbie już się obudziłaś? Tak się cieszę. Nawet nie wiesz jak się przestraszyłem.
Katan pożegnał doktora i odprowadził do drzwi, mignęli przez chwilę gdzieś w przedpokoju. Po chwili Katan wszedł do pokoju niosąc jakąś torebkę w rekach.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Czw Cze 20, 2013 7:38 pm

-Dobrze.. powiedziała już bardziej kontaktująca dziewczyna. 
Spojrzała na Kyoishiego. Uśmiechnęła się do niego i zaśmiała lekko.
-Wszystko dobrze. Już lepiej znaczy się.. rzekła cicho. Spojrzała na Rociela bo bała się, że jeszcze stanie oko w oko ze Steinem. Oby nie.
-Dzień dobry. przywitała się z Katanem grzecznie, uśmiechając się w jego stronę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Czw Cze 20, 2013 7:51 pm

-Nie strasz nas tak więcej. - Skwitował Katan po czym położył na stole torebkę.
-To leki na wzmocnienie, które ci przepisał lekarz. - Rzekł podając je Kyo. -Zajmij się nią. - Rzekł z westchnięciem.
Rociel wciąż przy niej siedział i patrzył to na torebkę to na Katana.
-Dziękuję że zapłaciłeś i za leki i za wizytę. - Rzekł Kyo. Czuł sie głupio że narobił takiego rabanu i ściągnął tu wuja aż z drugiego końca miasta.
-Nic nie szkodzi. - Dodał spokojnie. -Dobrze my już pójdziemy. Poradzicie sobie sami? - Dopytywał jeszcze.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Czw Cze 20, 2013 8:04 pm

Anastazja spojrzała na Katana.
-Już nie będę. odpowiedziała. Oglądała tylko jak małe dzieciątko całego toku zdarzeń i wpatrywała się dużymi oczyma to na Katana, to na Kyo, a to na Rociela.
-Dziękuję za pomoc. dodała po chwili.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Czw Cze 20, 2013 10:38 pm

-W razie jakbyście czegoś potrzebowali dajcie mi znać. - Rzekł Katan zbierając się do wyjścia.
Rociel siedział jeszcze dłuższą chwilę zamyślony przy Anastazji. Jednak Katan ponaglił go że muszą już iść. Nie chciał by Ana o tym co ją trapi mówiła reszcie, czyżby chciał sam się z tym uporać? Teraz jednak położył rękę na ramieniu Anastazji i rzekł tylko by na siebie uważała, po czym wyszedł z Katanem.
Kyoishi przejrzał przyniesione przez Katana leki i zaczał dokładnie studiować ich etykietki.
-Weź to, poczujesz się lepiej. - Rzekł dając jej po jednej z każdej fiolki a było ich 3.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Cze 21, 2013 5:11 pm

Ana wzięła leki jakie miała wziąć, fakt, ze z niesmakiem, ale mimo to zażyła je bez problemu.
-Kyoishi.. rzekła. -Dlaczego tak bardzo nie lubisz tego profesora... jakiegoś na "K".. nie pamiętam dokładnie nazwiska. spytała, by zacząć jakąś rozmowę, jednocześnie wpatrując się w oczy Kyo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Cze 21, 2013 5:15 pm

-Sama go widziałaś, wygląda jak jakiś psychopata, niby jest miły ale to coś w jego oczach, sam nie wiem. Do tego ostatnio znowu ktoś został zamordowany, i to dokładnie tego dnia kiedy wrócił ze swojego rzekomego urlopu. A co jeśli to on? Coś mnie w nim po prostu niepokoi, i to bardzo. Ale teraz lepiej już odpocznj, i pamiętaj że jeśli coś cię trapi zawsze możesz ze mną o tym pogadać. Jakby coś sie działo, jestem tu dla ciebie. - Rzekł z troską po czym wstał z łóżka.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Cze 21, 2013 5:18 pm

Słuchała dokładnie słów Kyo. Kolejny psychopata? Jakby było ich mało!
-Noo... trochę jestem zaniepokojona i nie rozumiem paru spraw.. rzekła nieśmiało, bo Rociel uprzedzał, że powinna nie mówić. A jak coś mu się stanie? Powinna powiedzieć.
-I zaczynam bać się o Rociela.. więc chyba powinnam Ci powiedzieć o co chodzi dokładnie. rzekła po czym wzięła głębszy wdech.
-Odwiedziła mnie dzisiaj jakaś tajemnicza kobieta. Prosiła mnie o pomoc. Okazało się, że to żona Steina, a on sam potrzebuje pomocy.... Rociel chce z nią porozmawiać, a jeśli coś mu się stanie? Boję się. dodała, po czym ponownie się położyła z kolejnym westchnięciem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Cze 21, 2013 5:32 pm

-Ehhh nie powinienem ci tego mówić, tylko cię przestraszyłem. Wiesz nie mam zdanych podstaw żeby źle mówić o tym wykładowcy, po prostu jakoś tak źle mu z oczu patrzy, to wszystko. Możliwe że mam już po prostu paranoję przez to wszystko. Teraz boję się komukolwiek zaufać. - Rzekł próbując ją uspokoić że to raczej mało prawdopodobne żeby i profesor Korley miał jakieś złe zamiary, przynajmniej wobec nich.
-Że co? Była u ciebie ta kobieta? Czemu mi od razu nie powiedziałaś, czemu nie zadzwoniłaś albo coś? Wiem że to nie ona próbowała nas skrzywdzić ale co jeśli z nim współpracowała i chce dokończyć jego dzieło? Albo zemścić się za Steina? Nic o niej nie wiemy! Jak mogłaś wpuścić tu kogoś obcego? Powiedziałaś Rocielowi a swojemu chłopakowi nie? Wiesz jakie to wszystko jest niebezpieczne? - Kyo wyglądał na wręcz przerażonego gdy uświadomił sobie co właśnie powiedziała anastazja.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Pią Cze 21, 2013 5:40 pm

-Możliwe.. rzekła spokojnie, ponownie się unosząc.
-Na początku się nie przedstawiła, wyglądała na potrzebującą pomocy, więc wpuściłam. Opowiedziała mi, że Steina chce coś tam zabić, jakieś duchy widzi i mam mu pomóc. Powiedziałam, że pomyślę, bo ten człowiek... to było straszne, jak mi się to przypomina, to mi się zbiera na płacz.. rzekła półtonem i chrząknęła, by opanować emocje. -Wtedy nawet nie umiałabym Ci tego sprecyzować! Przepraszam. Powiedziałam Rocielowi i spytałam, czy tobie powiedzieć bo powinieneś wiedzieć, ale nie chciał, żebym cię niepokoiła. Ale mimo to ci powiedziałam. dodała po chwili, spoglądając na Kyo smutno. Po chwili wstała i podeszła do niego.
-Co mam zrobić? spytała. -Chciała, żebym zadzwoniła, ale ja się boję... boję się tego człowieka, a jeśli Rociel popełni błąd idąc do tej kobiety lub do samego Steina?! rzekła ze łzami w oczach, wpatrując się w oczy Kyo, jakby chciała, by wyczytał z jej źrenic wszystko, co czuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sro Cze 26, 2013 12:22 pm

Kyo robił parę głębszych wdechów starając się opanować wzbierające w nim emocje. To wszystko było trudne, chciał jak najszybciej zapomnieć o Steinie, Mao i tym całym horrorze jaki przeszli. Jednak widać nie dane mu było słodkie zapomnienie. Anastazja mówiła o jakichś nie pojętych dla niego rzeczach, majaki od co. Zapomnieć, zapomnieć o tym wszystkim oto czego potrzebują.
-Posłucaj Ana, duchy nie istnieją, żadne złe moce nie chcą nikogo opętać. Stein jest w więzieniu i nie prędko stamtąd wyjdzie. Ta kobieta jest z pewnością chora jak i jej mąż, ale to nie nasza sprawa. Trzymaj się od niej z daleka. Tu jesteś bezpieczna, żadne duchy, żadni psychopaci, nic cię tu nie dosięgnie. Nie masz się czego bać. A co do Rociela, jest dorosły i inteligentny, nie wyobrażam sobie nawet by mógł zrobić coś głupiego. To rozsądny człowiek, nie musisz się o niego martwić. - Uspokajał ją Kyo otulając ze spokojem mimo lekko drżących rąk których miał nadzieję Anastazja nie zauważy kocem.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sro Cze 26, 2013 12:26 pm

Anastazja zamyśliła się przez moment.
-No dobrze... wydukała. Nadal jednak w jej sercu tlił się strach, który z czasem na pewno da się zauważyć. Anastazja sądziła, że to koniec spraw z Steinem. Jednak niestety, coś znów musiało się wydarzyć. I dlaczego to pada na nią? Czy Ana jest winna? Nie! Nic nie zrobiła złego, więc dlaczego przeżywa taki strach?
Przytuliła się do Kyoishiego mocniej, lekko się kładąc. Trzymała go za rękę, czasem na niego spojrzała. Czuła się bezpieczniej w jego towarzystwie, a najbardziej w jego ramionach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sro Cze 26, 2013 12:32 pm

Kyo poszedł pod prysznic utuliwszy Anastazję do snu. Było już naprawdę późno. Po jakimś czasie ułożył się wygodniej obok niej i przytulił ją do swej klatki piersiowej.
Tak przespali całą noc.
Rano śniadanie zrobione przez Kyo, karmienie kotów, poranna kawa i zajęcia na które poszli razem. Kyo odprowadził Anę pod same drzwi, pocałował ja na do widzenia i ruszył w swoją stronę. W klasie czekała już na nią Sabi, rozmawiała właśnie z Jukiro. Niestety gdyż ławka Anastazji znajdowała się obok Jukiego nie można było uniknąć konfrontacji.
-Cześć Ana! - Powitał ją rozradowany głos przyjaciółki.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sro Cze 26, 2013 12:37 pm

Ana wyspała się i tak poszła do szkoły. Po tym wszystkim była weselsza i uspokojona, nadal jednak nie wyglądała na zupełnie zdrową.
Uradowany głos Sabi od razu wyrwał ją z zamyśleń i ucieszył. Uśmiechnęła się w jej stronę i ujrzała Jukiro. Przestraszyła się, gdyż jej serce mocniej zabiło, kiedy to na spotkaniu u Katana Kyo i Jukiro niezbyt się dogadywali. Ana miała dosyć sprzeczek i różnych problemów, więc dosiadła się do nich bez problemu, z pytaniem "Można?" i włączyła się w miarę w rozmowę, mimo to nie aż tak. No tak! Miała oprowadzić Jukiro po szkole. Zapomniałaby o tym!
-Jukiro, miałam Cię oprowadzić po uczelni... rzekła niezbyt pewnie, nie chciała mu tego proponować, ale obiecała mu wcześniej, potem w dodatku Katanowi. Nie mogła zawieść.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sro Cze 26, 2013 12:44 pm

Chłopak uśmiechnął się przyjaźnie.
-Więc jednak pamiętasz. To co powiesz na 16? Zdążysz jeszcze zjeść obiad, ja załatwię parę swoich spraw i się spotkamy. - Był miły i przyjacielski, jakby ostatnie wydarzenia nie miały zupełnie na niego wpływu.
W końcu jednak jego mina stała się nieco mniej uśmiechnięta przechylając się nawet w stronę lekkiego smutku.
-Wiesz... przepraszam za wtedy. Strasznie mi głupio. Skąd mogłem wiedzieć że jesteś dziewczyną Kyo. - Rzekł trochę zawstydzony.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sro Cze 26, 2013 1:03 pm

Ana spoglądała na Jukiego z lekkim uśmiechem.
-Pamiętam, pamiętam.. I pewnie, może być 16. dodała po chwili. Wsłuchała się w jego słowa uważnie i trochę zluzowała, Kyo możliwe, że przesadzał z opinią na temat Jukiro. W końcu zdenerwował go a na pewno nie chciał, żeby jeszcze coś się stało.
-Nic nie szkodzi. W końcu skąd mogłeś to wiedzieć, prawda? i uśmiechnęła się na zgodę, by nie ciągnąć zbędnych problemów jak sznur za sobą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sro Cze 26, 2013 1:35 pm

-Dzięki, fajna z ciebie dziewczyna. - Rzekł uradowany Juki, lecz po chwili zorientował się że mogło to dziwnie zabrzmieć więc dodał. -... oczywiście w przyjacielskim tego słowa znaczeniu. - Poprawił się z nieco głupią miną.
Zajęcia były długie i momentami nudne jak zwykle. Wybiła 14, koniec zajęć na dziś. Pewnie Kyo już czeka w domu z obiadem.
Sabi zapytała czy możecie razem iść do domu. Stwierdziła też że nadal boi się tego dziwaka przed domem.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sro Cze 26, 2013 1:44 pm

Ana tylko się zaśmiała na te słowa.
Po zajęciach postanowiła wrócić wraz z Sabi. Zdziwiła się, że Sabi nadal się boi, skoro tego kogoś już nie ma, ale nie chciała zostawiać jej samej, zresztą to i tak nie miałoby sensu.
-Pewnie, chodźmy. rzekła z niepokojem.
Szły tak i szły, rozmawiając i tuszując skrzypienie śniegu pod nogami. Lekki puch unosił się wraz z zimnym wiatrem, który dawał się nieraz we znaki.
Po powrocie do domu dziewczyny od razu ściągnęły kurtki, chociaż najlepiej zostałyby w nich, okropnie niska temperatura nikomu nie dogadzała w żaden sposób, tylko poleżeć w łóżku, okryty kocem i pijąc coś ciepłego. Niestety, ciągle coś wypadało i należało się przystosować do codziennego harmonogramu, który dzień w dzień stał się coraz bardziej zapchany. Życie Any i Kyo na pewno bardzo się zmieniło, ich życie na co dzień przesiąknięte jest strachem czy niepewnością o drugą osobę. Mimo to żyją spokojnie i starają się wszystkiemu zaradzić. Mam nadzieję, że chociaż Sabi się dobrze żyje. XD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sro Cze 26, 2013 2:18 pm

Kyo nie było w domu, na stole za to znalazły karteczkę.

"Skarbie,
obiad masz w lodówce odgrzej sobie. Wrócę późno. Nie zapomnij wziąć leków oraz nakarmić kotów.
Całuski twój Kyo. "

Sabi zrobiła sobie kanapkę i zaczęła przeglądać notatki, z pewnością czekała ją długa noc przy książkach. jutro miała wygłosić referat na zajęciach. Siedziała tak jedząc kanapkę i wpatrując się w Anastazję, nagle z jej ust padło pytanie którego raczej nikt się nie spodziewał.
-Co myślisz o Jukim? - Zapytała spokojnie.
Powrót do góry Go down
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Sro Cze 26, 2013 2:27 pm

Przeczytała karteczkę i się uśmiechnęła, odłożyła ją i zajrzała do lodówki. Wzięła obiad i odgrzała sobie. Czasem miała wrażenie, że robi za mało w tym związku. To ona chyba powinna tyle gotować, ale w sumie Kyo zawsze chętnie się do tego zabierał. Postanowiła nie zwlekać i zacząć wreszcie coś robić, postanowiła, że jutro ugotuje coś pysznego, jakąś smakowitą kolację czy obiad, by spędzić dłużej czas razem.
Z zamyśleń wyrwało ją pytanie Sabi, które od razu wydało jej się trochę dziwne. Fakt, Sabi ciągle z nim rozmawiała. Może jakoś ją zauroczył? Nie wiadomo. Przez moment była zakłopotana, co tutaj odpowiedzieć?
-Ymm, no sądzę, że jest fajny. odpowiedziała grzejąc sobie jedzenie i krzątając się po kuchni. Wsypała kotom do misek jedzenie, które sobie smacznie zajadały.
-Wybacz, że tak pytam... lubisz go, co? spytała po chwili, by być chociaż mniej niepewną. Szczerze, tworzyliby niezłą parę. XD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    

Powrót do góry Go down

Na wieki razem - Anastazja
Powrót do góry 
Strona 24 z 27Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next
 Similar topics
-
» Offtop w Offtopie