Imperio de la Mentira
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Imperio de la Mentira

Całkowita wolności, pod każdym względem.


Forum RPG o wszystkim co nam się tylko zamarzy.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Yadira
Zmiennokształtny
Zmiennokształtny
Yadira


Liczba postów : 67
Points : 4166
Join date : 06/01/2013

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimePon Sty 07, 2013 8:21 pm

Yad w odpowiedzi obróciła się tylko do niej i po prostu pokazała język. Może nie było to zbyt twórcze, ale nie wiedziała co odpowiedzieć.
W takim razie może Yadira powinna wykorzystać Wiarę jako sposób na namówienie Dreina do częstszych zmian w człowieka. Jeszcze trochę a przestanie mówić.. Nie znała co prawda jego uczuć czy też sekretów, bo jak na razie jej się nie zwierzał a ona na to nie nalegała.
Nie bardzo wiedziała jaki będzie, ale na pewno nie spodziewała się takiego powitania i nie wiedziała jak na nie zareagować. Z niezbyt mądrą miną patrzyła na to, jak całuje jej dłoń.
- E.. dzień dobry. - odpowiedziała niezręcznie. Dyskretnie splotła ręce za plecami i wyprostowała się, gdy odszedł do biurka. Przybrała na pysk żołnierską, nic nie wyrażającą minę z wzorkiem wbitym gdzieś ponad ramieniem Roshiela. Otrząsnęła się z tego chwilowego nieogranięcia i uświadomiła sobie, że to przecież on rządzi całym gangiem.
- To nie byłam tylko ja.. sir. - dodała niepewnie na końcu. - Był ze mną Drein i Zana.
Przestąpiła nieznacznie z nogi na nogę.
- Spotkaliśmy Faustusa i gdy odszedł poczułam woń krwi i wilkołaka. Drein czekał, a my z Zaną poszłyśmy na miejsce, żeby sprawdzić co się stało. Dziewczyna była nieprzytomna, więc kazałam Zanie zostać na straży, pobiegłam do Dreina i wysłałam go tutaj, żeby powiadomił Sabretooth'a, a sama zabrałam wilkołaczkę ze sobą. Zana ochraniała tyły. Nie wyczułyśmy innych wilkołaków. - zrelacjonowała wydarzenia.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimePon Sty 07, 2013 8:38 pm

Roshiel zamyslił się chwilę i spojrzał krytycznym wzrokiem na Faustusa. Ten momentalnie upadł na jedno kolano i skłonił głowę przed Rocielem.
-Wybacz mój panie tą niekompetencję. Także tam byłem ale niczego nie zauważyłem. - Rzekł prawie w rozpaczy że sam nie mógł sie na wiele przydać. W sumie nie wiadomo nawet jakiej rasy był Boneclaw. Nigdy nikt nie widział aby się przemieniał, walczyć także nie walczył. Po za byciem prawą ręką Rociela zdawać by sie mogło że na niewiele się przydaje. Wilkołak? Czy shifter? A może zwykły człowiek? Tego gościa trudno było rozgryźć.
-Wstań, ważne że ktoś ją znalazł. Z tego co zauważyłem nie jest z żadnego pobliskiego klanu. Na razie zostanie tutaj. Na moim terenie nikt nie bedzie bezkarnie atakował wielkołaków. - Warknął delikatnie pod nosem.
-Wierzę iż była to zasługa wspólna, lecz twoje szybkie działania z pewnością przyczyniły sie do sukcesu misji. Jeśli spiszesz się dziś na treningu kto wie może w niedługiej przyszłości rozważę twój awans Adeptko. - Rzekł z czarującym uśmiechem.
-Póki co tobie powierzam opiekę nad nową. Informacje jakie posiada mogą się okazać przydatne. Pewnie już wiesz że zaginęły 3 wilkołaki. Obawiam się że ta mała może być w to zamieszana w taki czy inny sposób. Mam nadzieję że się mylę. Ale lepiej sprawdzić wszystko. Teraz możesz odejść masz woelne do końca dnia. Ale chcę cię ozbaczyć na treningu... mam nadzieję w pełnej formie. - Uśmiechnął się spokojnie po czym odwrócił tyłem i usiadł za biurkiem.
-Teraz możesz odejść.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimePon Sty 07, 2013 9:17 pm

Rozkład dnia i obowiązków.
9.00 pobudka
9.30 rozgrzewka poranna
10.30 Śniadanie na stołówce
od 11.00 do 14.30 czas wolny lub wypełnianie obowiązków jak sprzątanie, warta, warta w kuchni.
Na wyjścia do miasta trzeba mieć zezwolenie.
W tych godzinach także zazwyczaj dostaje się zlecenia na misje.
15.30 do 17.00 czas wolny
17.00 Obowiązkowy trening pod okiem Sabretooth
W ciągu 24 godzin jest 6 zmian warty. 3 w nocy i 3 za dnia.
19.00 do 22.30 czas wolny
23.00 Cisza nocna

Pomieszczenia
Budynek składa się z 5 pieter w czym ostatnie piętro całe stanowi własność Roshiela. Tam ma swój gabinet, kilka pomieszczeń które są zamknięte i nie wiadomo dla zwykłych członków stada co tam jest. Jego mieszkanie z wielką łazienką itd. Na tym piętrze także znajduje się przynajmniej część składu broni gangu. Roci woli mieć na nią oko.
4 piętro to pomieszczenia mieszkalne najwyżej położonych w tym Sabretootha. Boneclaw mieszka na piętrze Roshiela ma tam swój mały pokoik.
3 piętro to wyżej położeni członkowie zasłużeni dla grupy. Zazwyczaj wojownicy. Piętro jest podzielone na mieszkania.
2 piętro to Matki z dziećmi oraz rodziny.
Na pierwszym piętrze jest jedna wielka sala mieszkalna i parę mniejszych pokoi o rożnym zastosowaniu. Tu też znajduje się gabinet medyczny.
Parter to między innymi kuchnia, świetlica z czarno białym telewizorem, stołówka
Piwnice to magazyn żywności, broni oraz izolatka.
Budynki dookoła służą za świetne pole do treningów oraz strzelnice i ogródek do zabaw dla dzieci.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Yadira
Zmiennokształtny
Zmiennokształtny
Yadira


Liczba postów : 67
Points : 4166
Join date : 06/01/2013

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimePon Sty 07, 2013 9:46 pm

Och, jak wielką ochotę miała Yadira by odwrócić wzrok wbity w ścianę na Boneclawa! Chciałaby teraz widzieć jego minę. To wredne, ale nic na to nie mogła poradzić.
- Zana też nic nie wyczuła. Byłam w wilczej postaci, miałam najbardziej wyczulone zmysły z nich wszystkich, zapach nie był wyraźny. - usprawiedliwiła jednak Faustusa. - Gdybym była w innej formie zapewne też bym go nie wyczuła.
Na dalsze pochwały Roshiela odpowiedziała jedynie "Tak, sir." Bo co innego miałaby mówić? Dziękować za jego dobroć, że rozważa jej awans? Gdy tylko jednak usłyszała o opiece nad nową mina jej wyraźnie zrzedła. Nie miała ochoty, by wprowadzać tutaj kogokolwiek. Skrzywiła się, ale znów jedyną odpowiedzią z jej strony było "Tak, sir".
Gdy pozwolił jej odejść obróciła się na piętach i wymaszerowała z pokoju zamykajac za sobą drzwi.
Pięknie, świetnie, genialnie! Jeszcze dzieciak do niańczenia. Wilkołaczy dzieciak. Super.
Niezbyt zadowolona zamierzała udać się do jadalni by znaleźć Zanę i jej się pożalić.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimePon Sty 07, 2013 9:55 pm

Zana siedziała na swoim łóżku w pokoju sypialnym gdzie aktualnie mało kto przebywał i czytała książkę. Drein leżał na małym dywaniku przed łóżkiem dziewczyny w psiej formie otulony dookoła małej dziewczynki która drzemała wtulona w jego ciepłe futro.
-I jak poszło? Mocno ci się dostało bohaterzyno? - Zapytała Zana z wrednym uśmieszkiem spoglądając na przybyłą z nad książki.
Drein otworzył jedno oko by spojrzeć nim na Yadirę lecz po chwili je ponownie zamknął powracając do drzemki.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Yadira
Zmiennokształtny
Zmiennokształtny
Yadira


Liczba postów : 67
Points : 4166
Join date : 06/01/2013

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimePon Sty 07, 2013 10:10 pm

Yadira potrzebowała chwili, by ją znaleźć, ale gdy w końcu ktoś powiedział jej, że jest w sypialni ta szybko dołączyła do przyjaciółki. Usiadła obok niej na łóżko.
- Wszystko ładnie pięknie, tylko dostałam pod opiekę tę, którą przyniosłyśmy. - westchnęła niezadowolona. - Nie chcę nikogo niańczyć. Niech się matki nią zajmą. - zrzędziła. Ale na prawdę była niezadowolona, że ktoś będzie jej siedział na ogonie. Gdyby była kotem końcówka jej ogona ruszałaby się na boki w poirytowaniu.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimePon Sty 07, 2013 10:30 pm

Zana wybuchnęła śmiechem i ledwo mogła się opanować. Będziesz niańczyć jakiegoś wilkołaka. Nasza mała Yad będzie miała adepta pod opieką. Nie mogę! - Śmiała sie w niebo głosy.
-Będziesz jej zmieniać pieluszkę i wycierać nosek? A moze lepiej od razu dam ci smycz Dreina. - Pokładała się ze śmiechu.
Drein spojrzał jednym okiem na Zanę i Yadirę.
-Ale to i tak zaszczyt że Roshiel poprosił cię o cokolwiek. Powierzył ci zadanie, odpowiedzialność. Mnie nigdy nikt o nic nie prosił. - Rzekł ze spokojem i może nawet delikatnym smutkiem Drein.
Zana słysząc jego słowa zastanowiła się chwilę i jej śmiech nieco przycichał.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Yadira
Zmiennokształtny
Zmiennokształtny
Yadira


Liczba postów : 67
Points : 4166
Join date : 06/01/2013

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimePon Sty 07, 2013 10:39 pm

Wiedziała, ze Zana tak zareaguje, ale i tak miała ochotę trzasnąć ją po uszach. Po chwili dotarły do niej słowa Dreina i uśmiechnęła się z udawaną wyższością, unosząc nos w górę.
- Ha, widzisz! Jedyny mądry! - parsknęła śmiechem do Zany i wstała z łóżka.
- Idę spać, dwie przemiany mnie wykończyły, a mamy jeszcze trening. - przewróciła ślepiami i poszła do swojego łóżka. Wsunęła się pod kołdrę i nawet nie wiedziała kiedy zasnęła. Dobrze, że ustawiła sobie wcześniej budzik. Wstała za dziesięć 19 i przebrała się szybko w obcisły top i krótkie, materiałowe spodenki, które dawały swobodę przy pracy nóg. Związane zwykle w warkocz włosy zawinęła jeszcze w kok i tak udała się na parter, by spotkać się z całą resztą czekającą na trening.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimePon Sty 07, 2013 10:59 pm

Tego dnia na treningu pojawił się także Roshiel w towarzystwie Boneclawa. Stał dumnie a Sabretooth ustawił wszystkich w dwószeregu na baczność.
-Dziś przyjże się waszemu treningowi. Zatem dajcie z siebie wszystko. Chcę wiedzieć że mam samych najlepszych ludzi w swoim gangu. Dziś ocenię wasze umiejętności bez broni. Dobry wilkołak czy też shifter musi potrafić radzić sobie takze bez broni. - Wygłosił później krótką mowę motywującą bo tak robią dobrzy liderzy po czym usiadł w fotelu i przyglądał się jak Sabretooth musztruje całą tą ekipę. Po chwili już pośrodku wytworzył sie swoisty ring.
-Adepcie Yadiro wystąp. - Rzekł Sabretooth.
Wszystko miało miejsce w budynku obok który służył za salę treningową.
-Więc moja droga teraz czas pokazać co potrafisz. Kapitanie. - Rzekł spokojnie Roshiel.
-Tak jest mistrzu. - Rzekł już się rozgrzewając i patrząc z agresją na dziewczynę jakby zaraz miał się na nią żucić i sprawić żeby zobaczyła wszystkie gwiazdki na niebie. Ale nawet Yadirę musiał nieco przerażać pomysł walki z tym napakowanym olbrzymem.
Drein widząc to tylko przełknął ślinę.
-Nie chcę na to patrzeć. - Pisnęła Zana odwracając wzrok.
-Kapitanie. Wyznacz jej przeciwnika. - Poprawił się Roshiel. Victor zrobił zawiedzioną minę, a już liczyła na skopanie młodej dupy.
-Zatem twoim przeciwnikiem bedzie.... Łowca Akiretsu Atharossa. - Rzekł wodząc wzrokiem po zabranych.
Zana otworzyła szerzej oczy.
Akiru wszedł na ring. Był to młody brązowo włosy chłopak. Miał długie włosy związane w warkocz i wielkie błękitne oczy. Miał około 23-24 lat. Jednak jego ranga była wyższa od Yadiry. Znała go. To on pomagał jaj na początku w gangu.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Yadira
Zmiennokształtny
Zmiennokształtny
Yadira


Liczba postów : 67
Points : 4166
Join date : 06/01/2013

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimePon Sty 07, 2013 11:35 pm

Yad miała to szczęście, że stała w drugim rzędzie. I że była w swojej wilkołaczej formie, co dawało jej przewagę nad tymi, którzy są w ludzkiej. Walka wręcz? W sumie dobrze, Yadira zwykle walczyła bronią palną lub właśnie wręcz.
Adepcie KTO?! Prawie że zachłysnęła się wdychanym właśnie powietrzem. Obejrzała się na Zanę robiąc wielkie oczy. Nie podobało jej się to, nie dość że po imieniu to jeszcze pierwsza i zupełnie przypadkowo właśnie podczas wizytacji Roshiela. Super. Spiskowcy cholerni. Po krótkiej chwili wyszła jednak na środek i stanęła swobodnie, patrząc na Victora. Serce podskoczyło jej do gardła, gdy usłyszała polecenie przywódcy i zobaczyła jak szykuje się Sabretooth. Serio? On jest dwa razy od niej większy, pewnie z trzy razy cięższy.. Przecież wygląda, jakby go ze SPECNAZU wyciągnęli! Obejrzała się na Zanę za sobą, bo miała nadzieję, że to jednak tylko żart.
Uf.. odetchnęła wyraźnie, gdy Roshiel sprecyzował swoje rozkazy. Dobrze, chyba gorzej już nie będzie. Poszukała wzrokiem Akiretesu i uśmiechnęła się do niego. Było widać, że się rozluźniła gdy okazało się, że ma walczyć z kimś innym.
Rozluźniła wszystkie mięśnie i wykonała kilka ćwiczeń na ich rozgrzanie.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimePon Sty 07, 2013 11:48 pm

-No to zobaczymy ile się nauczyłaś od kiedy tu jesteś. - Rzekł chłopak. Jemu nie przeszkadzało że zmienia swoją postać na oczach wszystkich. Nie było tu kobiet ani dzieci tylko ludzie którzy już nie jedno widzieli. Wszyscy dopingowali.
Akiru stał w niemal do złudzenia przypominającej wilkołaka formie.
-Zaczynajcie. - Machnął Roshiel.
Akiru ruszył jako pierwszy zamierzał ją jak najszybciej powalić a potem okładać póki publika będzie miała z tego ubaw. Zatem odbił się ze wszystkich sił i skoczył na nią korzystając z tego że był pierwszy i może nie spodziewała się tak gwałtownej reakcji.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimePon Sty 07, 2013 11:48 pm

The member 'Sabrea Creed' has done the following action : roll

'K100' : 99
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimePon Sty 07, 2013 11:58 pm

No i okazało się że Yadira zupełnie nie była na to gotowa. Akiru rzucił sie na nią tak szybko że nawet nie zdązyła mrugnąć. Z impetem wgniótł ją w ziemię.
Ta wręcz ją ucałowała mordką i zapoznała się z nią dogłębnie. Chyba z tydzień bedzie wydłubywać piasek z zębów bo podłoga do najczystszych nie należała. I co to za smak? czy to jej krew? Chyba przygryzła sobie coś upadając. Akiru Siedział na niej chełpiąc się wygraną. Wszyscy kibicowali. Ale żeby tak pokonać przeciwnika przy pierwszym ciosie?
Ojjj nieźle ją upokorzył, jednak Roshielowi było mało. Liczył na walkę a nie pokaz uwielbienia dla matki ziemi. Ruchem dłoni kazał akiru zejść. Ten wstał i pomógł Yad się podnieść i dojść do siebie po ciosie aby móc dalej walczyć ku uciesze gawiedzi.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Yadira
Zmiennokształtny
Zmiennokształtny
Yadira


Liczba postów : 67
Points : 4166
Join date : 06/01/2013

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 12:03 am

Oooo, to jej się nie spodobało. Rozcięty kant pyska krwawił nieprzyjemnie. Przez chwilę jeszcze próbowała się wysmyknąć, by nie poddać sie tak łatwo, ale niestety nie miała szans. Pozwoliła się podnieść, otrząsnęła się jak mokry pies i splunęła krwią pomieszaną z piaskiem. Dobrze, że nie straciła zębów. Przez głowę przeleciała jej absurdalna myśl, czy ktokolwiek wstawia implanty wilkołakom? Miała nadzieję, że nie będzie musiała tego sprawdzać. Wyglądało na to, że jeszcze chwilę zajmie jej dojście do siebie, ale to tylko pozory. Szybkim ciosem prawej łapy zamierzała trafić prosto w splot słoneczny Akiru. Pytanie, czy będzie dostatecznie szybka?
Powrót do góry Go down
Yadira
Zmiennokształtny
Zmiennokształtny
Yadira


Liczba postów : 67
Points : 4166
Join date : 06/01/2013

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 12:10 am

rollon!
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 12:10 am

The member 'yadira' has done the following action : roll

'K100' : 45
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 12:17 am

Akiru niestety uskoczył przed jej ciosem. No nie popisała się tym razem. Na pysku chłopaka pojawił się wredny uśmieszek. Naigrawał sie z niej nieco. Nie brał jej na poważnie. Teraz walka przerodziła sie dla niego w zabawę. Uskakiwał sobie przed nią i bawił się z nią w kotka i myszkę. Uznał że skoro każą mu to ciągnąc to się chociaż trochę pobawi.
Nie traktował tego poważnie możliwe że to go gubi.

-10 do rzutu

W końcu stwierdził ze może znowu rzuci ją na matę. Wyskoczył tuż przed nia w powietrze i zamierzał runąć na nią z impetem. Tylko powalić na ziemię. Nie chciał jej ranić.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 12:18 am

Rzut - 10
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 12:18 am

The member 'Sabrea Creed' has done the following action : roll

'K100' : 7
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 12:20 am

Niestety ten skok tak paskudnie mu sie nie udał że sam zamiast spać na przeciwnika runął z piskiem na ziemię. Całując glebę.

Roshiel zrobił facepalm widząc jak bardzo podoba im im się ta ziemia.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Yadira
Zmiennokształtny
Zmiennokształtny
Yadira


Liczba postów : 67
Points : 4166
Join date : 06/01/2013

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 12:30 am

Po swoim chybionym ciosie zastanawiała się od czego to zależy. On jest tak dobry czy ona tak słaba? A może po prostu dwie zmiany formy i cała ta sprawa z obcą tak ją zmęczyła? Zauważyła ten wredny uśmieszek i wcale jej się to nie spodobało. Warknęła głucho w odpowiedzi. Nie będzie się z nią bawił! Sierść zjeżyła jej się na grzbiecie, co było doskonale widać pod krótkim topem. A jednak zbytnia pewność siebie jest zgubna! Tym razem to ona się odsunęła, a Akiru wylądował na ziemi. Miała wielką ochotę spuścić mu teraz łomot, ale uznała, że byłoby to nie fair. Podniosła go, ale nie dała mu czasu na odpoczynek. Zaatakowała od razu, celując pięknym sierpowym w szczękę.
Powrót do góry Go down
Yadira
Zmiennokształtny
Zmiennokształtny
Yadira


Liczba postów : 67
Points : 4166
Join date : 06/01/2013

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 12:31 am

.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5272
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 12:31 am

The member 'yadira' has done the following action : roll

'K100' : 14
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Yadira
Zmiennokształtny
Zmiennokształtny
Yadira


Liczba postów : 67
Points : 4166
Join date : 06/01/2013

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 12:40 am

Ooo, zła passa jej sprzyjała. Nie dość, że nie trafiła to jeszcze Akiru udało się ją odepchnąc na tyle mocno, że wylądowała pod nogami Roshiela, wcześniej przeorawszy niezły kawałek podłogi plecami. Z głośnym, głuchym warkotem podniosła się z szybkością jaka dana była wilkołakom i doskoczyła do niego, tym razem z dość podstępnym zamiarem zamarkowania ciosu i podcięcia mu nóg. Pytanie tylko czy jej się to uda i czy się nie zdradzi.
Powrót do góry Go down
Yadira
Zmiennokształtny
Zmiennokształtny
Yadira


Liczba postów : 67
Points : 4166
Join date : 06/01/2013

Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 12:40 am

.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców   Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gang Szkarłatnego Księżyca - Czasy szalenców
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Król Krókwów : Szkarłat Księżyca

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Imperio de la Mentira :: Tereny :: Azyl Straconych Dusz-
Skocz do: