Imperio de la Mentira
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Imperio de la Mentira

Całkowita wolności, pod każdym względem.


Forum RPG o wszystkim co nam się tylko zamarzy.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Na wieki razem - Anastazja

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next
AutorWiadomość
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimePią Sie 03, 2012 7:56 pm

Kyo zrobił zmieszaną minę po czym ruszył w stronę pokoju.
-Za dużo tego jak dla mnie, potwory, anioły i maltretowane dziecko w moim pokoju. Odpowiedź jest prosta, to dzieciak z ulicy, ktoś ją zaatakował i tak sie tu znalazła. Nie trzeba w to mieszać duchów, zjaw i innych dziwadeł. - Rzekł sceptycznie Kyo wkurzony całą tą bezsensowną jego zdaniem paplaniną, on w to zwyczajnie nie wierzył.
Za to profesor przysłuchiwał się z zainteresowaniem.
-Jaki anioł? - Dopytywał. Ten temat widac szczególnie go poruszył.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimePią Sie 03, 2012 7:57 pm

Anastazja usiadła oburzona.
-No Anioł, po prostu. Zawsze broni, kiedy mu się uda. powiedziała. -Ale mi nikt nie wierzy... powiedziała szeptem i złapała się za głowę.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimePią Sie 03, 2012 8:09 pm

-Jeśli chodzi o anioły, to ja ci wierzę. I wiem też że na niebie i ziemi sa rzeczy o których nam się nie śniło. Ale sam trochę nie rozumiem o co w tym wszystkim może chodzić. Wiem tylko że trzeba chronić ta dziewczynę. Nie wiem sam przed czym ale tego się jeszcze dowiemy.
Mam nadzieję że u was bedzie bezpieczna, ja spróbuję sie czegoś o niej dowiedzieć. Tym czasem zajmijcie się nią, dopilnuj żeby jadła i piła. Tu masz maść na rany i stłuczenia, i dopilnuj żeby brała te tabletki. Wierze ze jest w dobrych rękach. - Uśmiechnął się Rociel.
-Wiem że nie łatwo bedzie zdobyć jej zaufanie, i nie łatwo bedzie sprawić by się otworzyła ale jeśli okażecie jej trochę serca i zrozumienia na które to biedne dziecko zasługuje na pewno wszystko bedzie dobrze. A ja od czasu do czasu wpadnę zobaczyć czy wszystko w porządku. Plus jak sie czegoś dowiem to zadzwonię. Jeśli i wy czegoś sie powiecie, macie mój numer telefonu.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimePią Sie 03, 2012 8:12 pm

-Dobrze... wydukała niepewnie. Podeszła do Kyo zdenerwowana.
-I co, lepiej Ci już? powiedziała z ironią.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimePią Sie 03, 2012 8:20 pm

Kyo siedział w pokoju, wyszedł w tamtym momencie nie chcąc ich juz słuchać. Siedział przy dziewczynie i skrzywił sie na słowa Anastazji.
-Powiedzmy. - Odrzekł. -To co z wyjazdem? Nie możemy jej tu zostawić.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimePią Sie 03, 2012 8:24 pm

-Nie wiem, najwyżej nie pojedziemy i tyle. i usiadła dalej, podtrzymując się za głowę i opierając rękę łokciem. Potem oparła się na całych łokciach, przy tym krzywiąc ciało w dziwny sposób. Była trochę przewrażliwiona, no ale ludzie, ile ona przeszła? Wystarczy jej. Patrzała na sufit, raz robiła coś palcami, potem znów sufit, potem ściana przed nią. Wstała i podeszła do Kuro, który był dosłownie obok. Usiadła przy nim po turecku i głaskała go jedną ręką, drugą zaś opierała się łokciem o kolano i podtrzymywała głowę. Głęboko oddychała przez chwilę, potem tylko wydusiła z siebie ciężko powietrze.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimePią Sie 03, 2012 10:12 pm

-Ale powinniśmy jechać. Przecież to twoja mama. Mimo wszystko powinnaś tam być. Zabierzemy ją najwyżej ze sobą. Albo oddamy pod opiekę profesorowi. - Rzucił Kyo.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 04, 2012 8:02 am

-To już lepiej dać ją pod opiekę profesorowi, on dobrze się nią zajmie. wstała i podeszła do Kyo po czym usiadła obok. Położyła własną dłoń na dłoni Kyoishiego i spojrzała mu w oczy. Czuła się trochę winna, no bo nie powinna mu zaprzątać głowy duchami, aniołami i innymi rzeczami. W końcu zebrała się na odwagę i gdy tak głęboko do oczu mu zajrzała, wyszeptała -Przepraszam, że Cię zdenerwowałam. i oparła głowę na ramieniu Kyoishiego.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimePią Sie 10, 2012 7:55 pm

Kyo westchnął głęboko i podrapał się w głowę.
-Wiesz od kiedy jesteśmy razem tyle się dzieje że nie jestem w stanie za tym wszystkim nadążyć. Eksperymenty, śmierć Mao, intrygi, ta dziewczyna i jeszcze twoje majaki. To nie to że ci nie wierzę, chcę ci wierzyć ale boję się że jeśli stracę swój rozsądek i zatracę się w wierze w jakieś paranormalne zjawiska oboje pogrążymy sie w końcu w jakimś szaleństwie. Większość spraw da sie racjonalnie wytłumaczyć, na przykład tak ze się przewróciłaś straciłaś przytomność i to wszystko ci się przyśniło. Nawet nie wiesz co ten chłód robi z ludzkim mózgiem.
Westchnął ponownie długo i ciężko.
-Ty nie chcesz jechać do domu prawda?
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSro Sie 15, 2012 11:19 am

Anastazja słuchała słów Kyo w milczeniu. Miał rację, to wszystko było dziwne.
-Nic mi nie pozostaje, tylko Cię przeprosić... po prostu muszę to opanować albo Ci nie mówić. westchnęła po chwili i przytuliła się do Kyoishiego.
-Nie chcę... ojciec zawsze wstawia się za matką. I mnie się dostanie... nieśmiało to wypowiedziała z lekkim strachem.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 1:47 pm

-Cóż, teraz już nie będzie miał się za kim wstawiać. Zostałaś mu tylko ty. Myślę że w tak ciężkiej chwili doceni że przy nim jesteś. - Rzekł chłopak tuląc ją do siebie.
-Więc kiedy jedziemy? Powinniśmy coś jeszcze załatwić? - Dopytywał chcąc już jechać.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 1:50 pm

-Możemy już jutro pojechać. Zadzwonię dziś do ojca i mu powiem. rzekła, przymrużając oczy.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 1:57 pm

-Mam nadzieję że już dziś nie będzie żadnych problemów. Zamówię nam bilety. A ty zrób kolację jeśli możesz. - Rzekł ze spokojem po czym wstał i ruszył do komputera. Usiadł przed monitorem i sprawdzał właśnie pogodę.
Kuro przymilnie łasił się do nogi Anastazji.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 2:00 pm

-Dobrze.- i wstała, pogłaskała Kuro i ruszyła w stronę kuchni. Przygotowała coś pysznego, mianowicie, smaczne kanapki i sałatkę owocową oraz pyszną herbatę.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 2:14 pm

W kuchni siedziała Sabi i własnie przeglądała jakieś notatki.
-Słyszałam że jedziecie. Mam tylko nadzieję ze wrócicie na zajęcia. Profesor Roshiel by się zapłakał. A i zajmę się waszym domem jak was nie będzie. - Ostatnie słowa wypowiedziała nieco bardziej energicznie.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 2:17 pm

-Dziękuję. Postaramy się wrócić jak najszybciej. powiedziała. Kontynuowała przyrządzanie kolacji. -Zjesz z nami, czy już jadłaś? dodała po chwili.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 2:21 pm

-Już jadłam. Tylko uważajcie na siebie. Ja też pewnie wybiorę się na ten weekend do znajomych, ale na pewno wpadnę podlać kwiatki i nakarmić koty. To pa. - Rzekła dziewczyna uciekając do swojego pokoju.
Gdy Anastazja skończyła kolację i wróciła do pokoju zobaczyła że Kyoishi zasnął na kanapie. Widać musiał być zmęczony. Chrona siedziała na swoim łuzku wpatrując się ślepym wzrokiem w telewizor którego światło odbijało sie w jej wielkich pięknych oczach.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 2:23 pm

Anastazja wzięła koc i okryła nim Kyoishiego, sama zaś ułożyła się obok niego, wkrótce zasypiając.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 2:34 pm

Dziewczynka spojrzała na nich po czym przytulając się do jednego z czarnych futrzaków także zasnęła.
Rano Anastazję zbudził zapach świeżej kawy. Z kuchni dobiegały jakieś głosy. Była zaledwie 7 godzina a już w kuchni kręcił się Kyoishi. Chrona siedziała przy stole i jadła zrobioną przez niego jajecznicę.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 2:35 pm

Anastazja uniosła się i przeciągnęła. Poszła do łazienki i się ogarnęła, po czym ruszyła do kuchni.
-Dzień dobry. Jak się spało? spytała przyjaźnie. Zadowolił ją widok tego, że Chrona smacznie pałaszuje jajecznicę.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 2:42 pm

Kyo uśmiechnął sie na widok Anastazji. Odsunął jej krzesło i wskazał miejsce przy stole.
-Jak dobrze że już wstałaś. Chodź usiądź bo mam dylemat. - Zaczął nie przestając sie uśmiechać. Podał jej talerz z jajecznicą po czym dodał. - No mam dylemat. Nie wiem czy moja jajecznica jest tak dobra czy Chrona po prostu nigdy nie jadła jajecznicy. - Zaśmiał się podając Anastazji jeszcze kubek z herbatą.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 2:43 pm

Anastazja uśmiechnęła się szeroko na jego słowa. Zasmakowała jajecznicy.
-Jest wyśmienita, nie ma co tu wątpić dodała po chwili, pałaszując ochoczo zrobioną jajecznicę przez Kyo. Popiła trochę herbaty.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 2:58 pm

-Autobus mamy o 8:30 więc się pospieszcie. A i wczoraj nie zadzwoniłem do profesora. Chrona musi jechać z nami. Prosiłem już nawet Sabi ale ona powiedziała że tez gdzieś jedzie. No nic, Anastazja jesteś już spakowana? Sabi urzyczyła parę swoich ubrań Chronie ale jak będziemy w jakimś mieście przydało by się coś jej kupić. Nie moze dzień w dzień chodzić w tym samym. Po za tym nie miała nawet kurtki. Na szczęscie mamy uczynną współlokatorkę. - Westchnął Kyo.
Chrona trochę posmutniała, tak jakby jej wielkie błękitne slepia nie miały już dośc smutnego i przesiąkniętego od łez wyrazu.
-Przepraszam... - Wyszeptała cicho.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 2:59 pm

-Chrono, jedziemy do Stargardu na pogrzeb mojej mamy. Ale przy nas nic Ci nie grozi. I nie masz za co przepraszać. powiedziała spokojnie, uśmiechając się w stronę Chrony.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 3:07 pm

-Pogrzeb? - Jej cichutki łamiący się głos zdawał się brzmieć pytająco, ale może to tylko złudzenie. Nie wiedziała o tylu rzeczach, a o tylu nawet nie słyszała. Nigdy nie miał jej kto tego wytłumaczyć.
-No nic zbieramy się dziewczynki. Jeśli zaraz nie wyjdziemy to się spóźnimy. - Rzekł Kyo. Pomógł się ubrać dziewczynie po czym zabrał bagaże i ruszył do drzwi. Po paru minutach byli już na zewnątrz brnąc w puszystym śniegu który napadał przez noc. Droga na przystanek zdawała sie wiecznością, ale to z powodu wciąż padającego śniegu. Nim się spostrzegli podjechał autobus miejski który zabrał ich na dworzec PKP. W pociągu wszyscy byli już przemarznięci mimo grubych puszystych kurtek i wszelakich zabezpieczeń.
-No to czeka nas 5 godzin w pociągu. Lepiej się rozgośćmy. - Rzekł Kyo wyciągając termos z gorąca herbatą. Cały przedział był pusty. Było jeszcze dośc szaro ale to z pewnością przez wczesną godzinę i te ciemne chmury na niebie z których wciąz sypał biały puch.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Sponsored content





Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 17 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Na wieki razem - Anastazja
Powrót do góry 
Strona 17 z 27Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Imperio de la Mentira :: Tereny :: Pałac Zapomnienia-
Skocz do: