Imperio de la Mentira
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Imperio de la Mentira

Całkowita wolności, pod każdym względem.


Forum RPG o wszystkim co nam się tylko zamarzy.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Na wieki razem - Anastazja

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 27  Next
AutorWiadomość
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 6:24 pm

Kyo niczego nie zauważył bo robił właśnie śniadanie. Niczego sie nie spodziewał pijąc swym zwyczajem kawę w kuchni.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 6:25 pm

Najgorsze było, że nikt nie widział chwiejącej się postaci. Anastazja tylko się zgarbiła jak zwierze gotowe do walki.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 6:32 pm

Koty prychały wściekle na czarną postać. Chrona wstała spokojnie z łóżka po to tylko by z przerażeniem trafić na czarną postać. Jednak nie krzyknęła nawet, a moze i lepiej bo to mogło by zaalarmować Kyo, a lepiej żeby nie zobaczył Anastazji pod postacią Krwawej Pani.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 6:33 pm

Anastazja czekała tylko na ruch mordercy. -Wynoś się, albo szybko tego pożałujesz... rzekła gniewnie. Rzekomy morderca wyciągnął nóż.
-NIGDY! wrzasnął, na tyle głośno, by i Kyo to usłyszał. Na prawej ręce Anastazji pojawiło sie ostrze.
-Nadal chcesz figlować? spytała wrednie. Machnęła mu ostrzem przed oczami.
Morderca przestraszył się widząc wyrastające ostrze z ręki dziewczyny. W końcu mocno go kopnęła, aż się przewrócił. Bała się, że nagle Kyo wpadnie i to zobaczy...
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 6:44 pm

Chrona spoglądała na to wszystko wielkimi oczyma.
Kyo zaalarmowany ruszył w stronę krzyków.
-Co tu się dzieje? - Wrzasnął zdenerwowany. Na szczęście nie zdążył zobaczyć ręki Anastazji bo drobna dziewczynka wpadła mu przerażona w ramiona.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 6:45 pm

Morderca spojrzał na Kyoishiego i rzucił się na niego widząc, że Anastazja jest zbyt groźna. Dziewczyna od razu zareagowała, broniąc Chrony i powalając napastnika, jednak było ciężko, zanim upadł. Uderzyła go mocno w brzuch.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 6:52 pm

Kyoishi widząc co się dzieje spojrzał na Anastazję nie dowierzając. Chwycił wazon stojący na stoliku i uderzył napastnika w głowę tak aby ten stracił przytomność. Złapał za jedną ze swoich bluzek z szafki i zrobił z nich prowizoryczną linę do związania przestępcy.
-Ana zadzwoń na policję, ja go przytrzymam. - Wrzasnął do dziewczyny trzymając napastnika na ziemi.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 6:54 pm

Anastazja od razu pobiegła po telefon, ostrze zniknęło, oko wróciło do swojego dawnego koloru. Wystukała numer, wszystko opowiedziała i momentalnie znalazła się na miejscu policja. Weszła z pistoletami w dłoniach, napastnik leżał na ziemi w bezruchu. Zabrali go szybko do wozu. Jeden z funkcjonariuszy podszedł do trójki.
-Brawa dla Was. Szukamy go od dłuższego czasu. rzekł.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 6:59 pm

-To wszystko zasługa tej oto pięknej i odważnej damy. - Zachwalał Kyoishi.
Całe szczęście że Chrona odwróciła uwagę Kyo bo z pewnością zobaczył by ostrze wychodzące z dłoni Anastazji.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 7:02 pm

Anastazja uśmiechnęła się na słowa Kyo.
-No to brawa dla Pani. Zamkniemy go w więzieniu. rzekł policjant i oddalił się od nich, ruszając do wozu i starannie zamykając za sobą drzwi. Anastazja chciała podziękować Chronie i ją przeprosić, czekała tylko, aż Kyo odejdzie i będzie mogła to zrobić.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 7:06 pm

W końcu wszystko się uspokoiło Kyo pozamykał dokładnie wszystkie drzwi i okna.
-No, no nie wiedziałem ze mam aż taką silną i waleczną dziewczynę. - Zaśmiał się Kyo rzucając się Anastazji na szyję.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 7:18 pm

-No widzisz! powiedziała do niego z uśmiechem obejmując go rękoma. Spojrzała na biedną Chronę. -Chrono, chodź do nas i też się przytul. i uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 7:35 pm

Dziewczynka nie wiedziała jak się zachować jednak Kyo szybko chwycił ją za rękę i przysunął do nich.
Zdawało się że są już szczęśliwą rodziną.
-Dobra ja idę zrobić to zadanie na poniedziałek. A wy bądźcie grzeczne i nie otwierajcie nieznajomym. - Zaśmiał się Kyo.
Po chwili Chrona ruszyła do pokoju chwytając po drodze jednego z czarnych futerkowców. To dziwne jednak na początku kiedy tu przybyła koty prychały na nią i bały się jej teraz dawały ze sobą zrobić co tylko chciała.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 7:37 pm

Anastazja ruszyła za Chroną.
-Dzięki, że ukryłaś moją przemianę... i wybacz, jeśli Cię przestraszyłam. rzekła lekko przestraszona, no cóż.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeSob Sie 25, 2012 8:27 pm

Chrona spojrzała na Anastazję swoimi wielkimi błękitnymi oczyma. Zdawać by się mogło że z każdym dniem jej ślepia z szarego niemal białego przechodzą w coraz piękniejszy błękit.
-Ja wiedziałam. Od naszego pierwszego spotkania czułam że jesteś inna. W gruncie rzeczy jesteśmy całkiem podobne. - Rzekła z dziwnym lekkim półprzytomnym uśmiechem. Była taka tajemnicza. Tak mało o niej wiedzieli, a mimo to zdawała się być miłą dziewczynką.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeNie Sie 26, 2012 8:36 am

Anastazja z lekka zaskoczyła się jej słowom.
-A mi właśnie nikt nie chce uwierzyć... mówiłam o tej postaci z mroku, ale nikt nie chciał wierzyć. Też tak masz? spytała, jakby właśnie rozumiały się najlepiej.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeNie Sie 26, 2012 2:50 pm

-Ja nie mówię o tym co widzę w mroku. Może dlatego że nie mam komu, a może po to by nie mieli mnie za wariatkę. Ja wiem że w ciemności czyhają potwory, nikt nie musi mi wierzyć. Wystarczy że ja wiem. - Chrona chyba rzeczywiście rozumiała Anastazję, chociaż nie pragnęła zrozumienia, nie chciała by jej wierzono. Może to jest jakiś sposób aby sobie z tym poradzić?
-Po za tym masz moc by odgonić cały mrok. Może nawet lepiej jeśli bliscy nie będą wiedzieli ile dla nich robisz?
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeNie Sie 26, 2012 2:52 pm

Anastazja chwilę sie zamyśliła. -Masz rację. rzekła. Rozejrzała się po pokoju.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeNie Sie 26, 2012 2:55 pm

-Jesteśmy podobne. Widzimy więcej niż inni, i wiemy że ludzki strach przed ciemnością niejednokrotnie jest uzasadniony. - Rzekła spokojnie.
-Czy to znaczy że jesteśmy przyjaciółkami? - Zapytała dziewczynka z uśmiechem. - Bo chcę ci coś pokazać, ale tylko przyjaciółce mogę powierzyć mój sekret.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeNie Sie 26, 2012 2:58 pm

-Jesteśmy. rzekła spokojnie i z uśmiechem spojrzała na Chronę.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeNie Sie 26, 2012 3:10 pm

-Wiesz, ja nigdy nie miałam przyjaciółki. Całe życie byłam sama. Tylko z mamą i moim braciszkiem Raggim. - Rzekła nieco smutno po czym spojrzała na swój cień który padał na podłogę od jasnego porannego słońca.
-Ragnarok jest, był.... moim bratem bliźniakiem. Niestety zmarł przy porodzie. Jednak nigdy mnie nie zostawił... on jedyny. - Rzekła spokojnym i łagodnym głosem. Jej prawie szare na powrót oczy wpatrywały się w cień na podłodze.
Dopiero teraz Anastazja mogła dostrzec że cień wskazywał że Chrona nie była sama. Obok niej, czy raczej wyrastał z niej drugi cień. Co to do cholery jest?


Ostatnio zmieniony przez Kyoishi Laveriette dnia Nie Sie 26, 2012 3:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeNie Sie 26, 2012 3:11 pm

Anastazja lekko się przestraszyła na ten widok, ale pozostała w bezruchu. Wpatrywała się tylko w wyrastający cień.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeNie Sie 26, 2012 3:17 pm

-Widzisz, jesteśmy podobne. Widzisz go tak samo jak i ja.
-Nie musisz się bać. Dobre wiem że możesz nas zniszczyć kiedy tylko zechcesz.... ale nie boję się. Nie boję się śmierci, widzę ją wszędzie dookoła. - Rzekła nieco się zbliżając, jej półprzytomny wzrok uciekał gdzieś w bok. Kto by pomyślał że ta dziewczyna skrywa tak wielką i mroczną tajemnicę. A może jest zwyczajnie obłąkana? Ale jak wyjaśnić w takim razie drugi cień?
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Anastazja
Biały Anioł
Biały Anioł
Anastazja


Liczba postów : 328
Points : 4644
Join date : 26/07/2012
Age : 24

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeNie Sie 26, 2012 3:19 pm

Anastazja mogła działać w samoobronie, ale tego nie zrobiła.
-A powiedz mi, czemu leżałaś wtedy w śniegu? To była ta postać z mroku? spytała z zaciekawieniem.
Powrót do góry Go down
Sabrea Creed
Pani Wszechmysli
Pani Wszechmysli
Sabrea Creed


Liczba postów : 806
Points : 5325
Join date : 19/04/2012
Age : 34

Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitimeNie Sie 26, 2012 3:22 pm

Chrona nie miała najmniejszego zamiaru skrzywdzić Anastazji, nie wiadomo czy by potrafiła, w końcu była tylko małą i schorowaną dziewczynką. A fakt że widzi duchy a w jej ciele żyje duch jej brata nie czyniły jej przecież silniejszą.
-To było coś... coś o skrzydłach anioła. Chciało mnie skrzywdzić. Nie wiem co to było... - Odrzekła dziewczynka wyraźnie zasmucona wspomnieniem tamtej nocy.
Powrót do góry Go down
https://imperio.forumpl.net
Sponsored content





Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na wieki razem - Anastazja    Na wieki razem - Anastazja  - Page 19 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Na wieki razem - Anastazja
Powrót do góry 
Strona 19 z 27Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 27  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Imperio de la Mentira :: Tereny :: Pałac Zapomnienia-
Skocz do: